Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Külföldön élek és van egy barátom, aki ebből az országból származik. Kb. 1 éve vagyunk együtt, 8 hónapja együtt is élünk és el nem tudnám képzelni az életem nélküle, nagyon jól megvagyunk és nem tudék elképzelni számomra jobb kapcsolatot. Én kicsit több mint egy éve költöztem ide. Viszont már nem érzem jól magam itt.

A barátom anyukájánál lakunk, kb 1-2 hónap múlva költöznénk el, de idegileg nagyon kikészít az anyukája és úgy érzem, hogy ezt már nem bírom tovább. Anyagiak miatt nem tudunk rögtön költözni.

Itt nincsenek nagyon barátaim és hiányoznak az otthoni barátaim és a családom.

Ezen kívül nem megy jól a suli se.

És kb utálom az életemet, csak egyedül a barátom jó benne.

Szívem szerint haza költöznék, viszont a barátom biztos, hogy nem jönne velem, amit meg is értek és nem akarnám belekényszeríteni abba amiben most és vagyok. Ebben az esetben meg azért nem lenne jó semmi se, mert állandóan szomorú lennék miatta.


Mindketten 20-as éveink elején vagyunk.



2016. szept. 21. 13:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Én megvárnám a különköltözést, főleg ha már csak 1-2 hónap van hátra és utána mérlegelném az érzéseim újra egy kis idő elteltével. Valamint tennék a magány ellen, beiratkoznék nyelvtanfolyamra, vagy a suliban/munkahelyen próbálnék kapcsolatokat kialakítani. Felfedezném a környéket, kirándulnék, programokat szerveznék, hogy enyhítsek a honvágyon.

Én is külföldön élek és bár sokan hiányoznak, nincs honvágyam, mert megtöltöm az itteni életem tartalommal bőven. Sajnos neked kell mérlegelned, hogy megéri-e ez a kapcsolat azt, hogy intenzíven megpróbálj beilleszkedni, vagy a honvágy erősebb ennél.

2016. szept. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!