Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakító ok, ha mások a jövőbel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakító ok, ha mások a jövőbeli terveink?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt, de az utóbbi időkben egyre több a probléma a kapcsolatunkkal. Talán a legjelentősebb, ami már régebb óta bosszant, hogy teljesen máshogy képzeljük el a jövőnket. Ő nem szeretne elköltözni otthonról, én meg nem szeretnék elköltözni a falumból - és ez később is így lesz. (Saját házra még egy darabig nem is lenne pénz egyébként.) Ha odaköltöznék hozzá, nem tudnék boldog lenni ott, a nagyvárosban. Ő pedig itt nem lenne boldog, a nyugis kis falumban, távol az otthonától - mivel 100 km-re lakik, nem ugorhat haza akármikor. Egyikünk sem enged, és megelégeltem már azzal, hogy folyton utazgatunk egymáshoz 2 éve, hetente 1-2-szer... A baj az, hogy kilátásban sincs, hogy ez valaha is változhatna.

23/L


2016. szept. 21. 18:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
kár nyűglődni, szerintem szakíts vele
2016. szept. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
49%
Ezert nem jo falusiakkal kezdeni, nem birjak a nagyvarost. Mi meg nem birjuk a tanyasi eletet, ez van. Keress valami jo parasztlegenyt akivel nevelgethetitek a joszagokat kozosen.
2016. szept. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

szerintem kétfajta ok van, ami miatt biztosan szakítani kell:

1. Ha pl valaki nem akar veled ott együttélni, ahol te akarsz, vagy nem hajlandó veled menni oda, ahova akarsz.


2. Ha az egyik fél akar gyereket, a másik meg nem.


Ha ezt/ezeket többször alaposan átbeszéltétek, és semmilyen elmozdulás ninscen egyikőtök részéről sem, akkor minél hamarabb tudomásul kell venni, hogy a kapcsolatnak nincsen jövője.


Én is két év után szakítottam egy lánnyal, akit azelőtt a "Nagy Ő"-nek httem, mert nem akart gyereket, én meg több gyereket is akarok. Akkor nagyon szar volt, de visszatekintve nagyon örülök, hogy nem pazaroltuk egymás idejét.

2016. szept. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

"Kedves" 2.!

Egy, nem tanya, hanem falu.

Kettő, nem tudom, miért kell parasztlegényt írnod, ez hogy jön ide?!...

Három, ki mondta, hogy jószágokat akarok nevelni? - Senki!

Négy, én szívesen élnék máshol is vele, ha szimpatikus a város, de Budapestet nagyon nem szeretem, nem bírnék ott élni. Koszos, zajos, nagy a szmog, nem tudok bízni az ottani emberek nagy részében, az utcára nem tudok kimenni anélkül, hogy ne látnék valami rosszat (pl hogy magát mutogatja egy bácsi vagy utánam fütyülnek a hapsik)... Én nem erre vágyom. Sajnos a két lehetőség, hogy nála vagy nálam. Egyik sem jó. Albérletet meg mindketten ellenezzük.

2016. szept. 21. 18:29
 5/16 A kérdező kommentje:

3., köszönöm, hogy ezt megosztottad velem.

Azért nem akar egyikünk sem odaköltözni a másikhoz, mert valamelyikünk boldogtalan lenne a helyzetben. :/

2016. szept. 21. 18:31
 6/16 anonim ***** válasza:

A hazassag alapja a kompromisszumok kotese egy eleten at.

Ket makacs ember ha oszinten szeretik egymast kepesek erre.

Ha nincs szeretet csak vagy tartotta ossze oket akkor nem fog sikerulni.

Ha mar most ekkora problema van akkor mi lesz kesobb egy eleten at ?

Szerintem itt vege nem szeretitek egymast pont

2016. szept. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Na tehát ha te nem vagy hajlandó Pestre költözni és őse a faludba és az sem jo nektek h esetleg egy kettő közti pl kisvárosba költöztök ,akkor mi a kérdés.?

Szakitsatok ennek így nem less jövöje.

Ám megértelek ,mert énse költöznék el Sopronaól.

N24

2016. szept. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
lesz*
2016. szept. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szakítás
2016. szept. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a cipőben jártunk mi is, de ott 200 km volt a távolság. Sokat nyűglődtünk, míg eljutottam az elhatározásra, hogy nincs értelme...ha mindketten tudjátok, hogy nem költöztök, akkor innentől csak időhúzás.
2016. szept. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!