Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szakítás lenne a megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szakítás lenne a megoldás?

Figyelt kérdés
2 éve vagyok együtt barátnőmmel,nálam lakik lassan 1,5 éve,eddig semmit nem fizetett a számlákba mert nem volt rendes munkahelye és kaját is nagyon ritkán hozott.Szinte mindent megkapott tőlem,elvittem most is wellnes hétvégére de ahogy haza érünk már egy igazi ge*i lesz. Megkértem szépen hogy nagyon nehéz lesz ez az évem a suliba figyelnem kell órákon és ő minden szünetben felidegesít,nem tudok vele normálisan beszélni telefonon mert valamit kis vita indul rámnyomja a telefont és repülőbe teszi hogy robbanjak fel magamba órán vagy leírja hogy szünetet akar és kérdezem tőle hogy most szórakozol? és nem válaszol szóval minden nap eldurran az agyam tőle a suliba. Ha meg dolgozik és írok neki de azt írja hogy már 4 órája nem volt fent itthon megnézem a telefonját a barátnőjének tud válaszolni sms-be nekem még egy oké-t se tud írni. Takarítani semmit nem takarít,elmegy barátnőzni de a lakásban akkor káosz van hogy hihetetlen,szóval semmit nem csinál,minden veszekedés rám akar hárítani és nagyon unom,azt sem tudom hogy szeretem e szerintem ez már csak a kötődés.Szerintetek mi a megoldás? (beszélni nem lehet vele komolyan mert nem figyel soha hiába próbáltam már vele 100x de agyilag nem képes erre) 24/F
2016. szept. 21. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen az.
2016. szept. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem igen, szakítás lenne a megoldás.

Nőként mondom, hogy aki ilyeneket csinál, mint a barátnőd az nemhogy nem szerelmes, de éretlen is. Egy NŐ! nem hisztizik és ignorál ha baja van, hanem megmondja a szemedbe és beleáll érvekkel és józan ésszel a vitába és igenis ki tudja fejezni mi a baja és mi bántja/mivel bántotta meg a párja.

2016. szept. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az lenne a megoldás, igen.
2016. szept. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Feléig olvastam, de nem tudom miért. 3. sorból kiderül, hogy SZAKÍTS VELE TE FÉLESZŰŰ!! HÁT MIRE VÁRSZ TE ÖNKÍNZÓ!!!

Ja és.. Tanulj meg nyugodt maradni mindig.

Ha majd lesz egy kapcsolatod ahol normális lesz csaj, nagyon fogod bánni ha emiatt veszted el.

2016. szept. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gorgo 20 ***** válasza:
Sajnálom, te még nehezebb helyzetben vagy mint én. Engem pont egy ilyen nő hagyott most ott pedig teljes hűséggel és szeretettel álltam hozzá. Vannak olyan nők akik automata módon használják ki a férfi érzelmeket és kötődést. Bele sem vágnak olyan kapcsolatba ahol nem érzik előre hogy ők diktálhatnak majd. Elhitetnek az elején mindent veled , hogy aztán beleéld magad ebbe a hazug "örökké" való kapcsolatba, aztán azzal szórakoznak hogy bizonytalanságban tartják a másikat ezzel energiavámpíroskodva feltöltik magukat. Nem lehet velük értelmesen beszélni mert mindíg ellened fogja fordítani még a saját hibáit is. Rejtély egyenlőre hogy ez egy tudatos viselkedés, vagy csak így van megszületve. Nagyon jó szinészek és addig mennek el az érzelmeid kihasználásával amíg hagyod, ha meg már megunják azt hogy mindíg kiakadsz a kínzástól akkor ők hagynak el úgy hogy te érezd magad utána szarul. Léteznek ilyen nők a világba, de ez az egész így 3. hónap utány kezdődik náluk és onnantól egyre fokozódik. Egy láthatatlan szerelem pórázt aggatnak a férfire aztán onnantól kb bármit megtehetnek , mivel te szereted őt ezért akkor neki jogában áll mindent megtenni és megszokni ami van aztán megunni és kínozni. Nem tudnak a saját érzésekről beszélni tágabban és olyan mintha sohasem tudnánk megismerni őket. Kegyetlenek és rosszindulatúak , tahók és érdektelenek. De léteznek ezeknek az ellentétei is akik szárnyat adnak a férfinek és azok az igazi NŐK. A többi csak átok néhány férfi életébe ahogy most a tiédben is van egy. Sory kicsit értelmetlen de kivagyok mert pont most hagyott ott egy ilyen nő és felfoghatatlan hogy ennyi kínzás után még ő hagy el. abstúrd szürreális, de attól még fáj... jobbulást, és kitartást azoknak a férfiaknak akiket elkap és kínoz egy ilyen nő...
2016. okt. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!