Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akadt ki ha nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akadt ki ha nem akar tőle semmit?

Figyelt kérdés

Tegnap este jól összevesztünk ezzel a fiúval aki számomra fontos. Azon,hogy ha tetszik neki az a lány akkor miért nem kezdemémyez nála, miért nem inkább vele talizik helyettem? Miért nekem mond olyat,hogy közel állok hozzá és csak velem az igazi a tali, mellettem önmaga? Ezeken kiakadt rendesen.

Azt mondta nem akar tőle semmit mert Fiatal 9 évvel és nem cukros bácsi. És igen tetszik neki mert férfiból van de akkor keressek magamnak olyat aki a pofámba fogja hazudni h nem tetszik neki más nő ettől Biztos jól érezném magam. Mondtam nem mert hazudtak már nekem eleget (ő rá értettem )és ez elég volt. Erre azt írta úgy látszik nem eleget.

Azt is mondtam jobb lenne ha vele találkozna helyettem mert ő tetszik neki nem én. Nem akarok semmibe belerondítani. De ezem is kiakadt. Kinevezett és azt mondta leakarom beszélni hogy ne talizzunk pedig mondta ő is szeretne és én is,de jó úton járok, hogy ne talizzunk. Meg azt is mondta hogy megerősítettem benne azt,hogy nem változtam semmit.

Lelépett mikor azt mondtam nem furi h milyen szar alak vagyok mégis velem érzi jól magát? Kinevetett és azt mondta ez még tőlem is sok.

Ma reggel írt ahogy ígérte de egy szó sem esett a tegnapról.



2016. szept. 26. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Idióta.
2016. szept. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Szergej55 ***** válasza:
wat
2016. szept. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nehéz értelmezni a leírtakat, de nekem úgy tűnik, hogy a fiú élvezi, hogy tetszik neked, és kap tőled bőven figyelmet és érdeklődést. Jót tesz az önbizalmának és valószínűleg ezt a drámázást is élvezi, miközben nincsen semmilyen kötöttség, hiszen nem vagytok kapcsolatban. Ugyanakkor valószínűleg nem érdekled komolyan.
2016. szept. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Teljesen egyértelmű, hogy a srác nem akar tőled semmi komolyat, csak simán jólesik az egójának, hogy csaholsz utána, mint egy szánalmas pincsi.

Francnak állsz egyáltalán szóba egy ilyennel. Te hisztis, szánalmas és passzív-agresszív vagy, akinek nulla önbecsülése van, ő pedig egy suttyó, aki kihasználja, hogy valamilyen megmagyarázhatatlan okból fontos neked. Ez még barátságnak is rossz vicc.

2016. szept. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Már bocsi, de mennyi idősek vagytok?
2016. szept. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Teljesen egyértelmű, hogy a srác nem akar tőled semmi komolyat, csak simán jólesik az egójának, hogy csaholsz utána, mint egy szánalmas pincsi."

Na, azért a történethez az is hozzátartozik, hogy ahhoz töketlen kisfiú, hogy merjen kezdeményezni a másik csajnál.

2016. szept. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!