Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Közös otthon és gyermekvállalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közös otthon és gyermekvállalás előtt álló pár vagyunk. Szerintetek belefér-e, hogy egy férfi a járókelők előtt PARASZTNAK, HÁNYÁSNAK nevezze a nőt? És jogosnak találjátok-e, hogy a sokadik "becézése" után lepofoztam?

Figyelt kérdés
Közös otthon és gyermekvállalás előtt álló pár vagyunk.
2016. szept. 26. 12:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%
Ti ne vállaljatok semmit, se együtt, se külön-külön.
2016. szept. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
23%

Nem, nem fér bele.


De az sem mikor a nő lúzernek, fatökűnek, "impotens b*zi"-nak, szerencsétlen hülyének meg ilyesmiknek nevezze a csávót...

2016. szept. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Nem neveztem semminek,végig szépen beszéltem vele. A gond, hogy ellent mondtam neki, nem egyeztem bele egy, a házvásárlásban kitalált gondolatával, aminek anyagi vonzata lett volna.
2016. szept. 26. 12:50
 4/25 anonim ***** válasza:
70%
Ha az én kedves párom lett volna, akkor bizony gondoskodtam volna róla, hogy se velem, se mással ne tudjon gyermeket vállalni a kis mogyoróival többé. Ugye nem vagy még vele?
2016. szept. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
86%

Ugye, a közös otthon meg a gyerekvállalás csak vicc?

Ha neked az jó, hogy egy ilyen szemétládával kötöd össze az életed, hát tedd. De gyereket ne szülj, nem érdemli meg azt a pokoli sorsot, ami rá vár.

2016. szept. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Az 1-es hozzászólónak: azt még értem, hogy együtt ne, de a külön-külön verziót,hogy érted?
2016. szept. 26. 12:58
 7/25 anonim ***** válasza:
97%

Gyereket akarsz szülni egy ekkora bunkónak???Gondolkozz el kérlek.

Én senkitől nem tűrném el ezt a hangnemet, a gyerekem apja meg pláne nem lenne egy ilyen ember.

Hány évesek vagytok, 15?

2016. szept. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 Noren1989 ***** válasza:
95%
#1es szerintem úgy érti, hogy nyilván nem ez volt az első alkalom, te tűröd, utána meg itt teszed fel az élet nagy kérdései között, hogy vajon egy kötsög-e a pasid...
2016. szept. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
96%
Nyilván nem.
2016. szept. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Igen, igazatok van! 35-36 évesek vagyunk és ebben az életkorban már úgy gondolom nyugodt családi körülmények és kiegyensúlyozott párkapcsolatot szeretnék, de mindig ideges vagyok, az állandó megfelelési kényszer miatt. Elég, ha valamiben nem értünk egyet, már patália van.

Nagyon köszönöm a válaszokat!!!

2016. szept. 26. 13:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!