Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratnom halalosan megsertod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnom halalosan megsertodott ram, mert megkertem, hogy par dolgot fozzon ugy mint anyukam. Ez akkora baj?

Figyelt kérdés
Van par kaja: rantotthus, toltott kaposzta, bableves stb.amiket anyukam zsenialisan keszit el. A baratnom is, de az mashogy jo. Mivel ritkan eszem anyukam fiztjebol, megkertem a baratnomet, hogy a legkozelebbi latogatasnal kerjen tole tanacsot ezekben a receotekben, hogy gyakrabban ehessem. Erre megvetoen nezett par masodpercig, kozolte, hogy bunko vagyok es kiment a szobabol. Mi rosszat tettem?
2016. szept. 26. 16:06
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem az jött le neki,hogy ugy gondolod rosszul főz.
2016. szept. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
91%
főzzél magadnak! Te is megtanulhatod ne mástól várd el
2016. szept. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
94%

Ööööö... megpróbálom elmagyarázni. Van nekem egy 10 éves gyerekem, és ő olyan, hogy bizonyos ételeket úgy szeret, ahogy én készítem, más ételeket úgy, ahogy a nagymamája, stb.

A párom viszont FELNŐTT ember. Volt olyan, hogy valamit másképp szokott meg, mint ahogy én készítem, ekkor javasolta (ő maga!), hogy próbáljuk ki az általa (!) ismert recept szerint, hátha nekem is ízlik úgy. Kipróbáltuk, bevált, azóta úgy készítem.

De nem az anyukájához irányított receptekért...

2016. szept. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
98%

Ezzel konkrétan azt mondtad neki, hogy szar a főztje.


Nem ugy kellett volna kérned, hogy ezeket az ételeket így főzze, hanem hogy NÉHA főzze így, mert habár finoman főz, azért hiányzik anyukád főztje is, hisz ezen nőttél fel.

Így csak megbántottad szegényt.


Egyébként hiába kér tanácsot, attól még nem biztos hogy ugyanolyan lesz mint az anyukádé.

Az én nagymamám is valami elképesztően jól főzi a huslevest, és anya hiába csinálja PONTOSAN UGY ahogy mama, mégsem pontosan olyan finom.

2016. szept. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
95%
Mit szolnal ha a baratnod meg arra kerne meg teged hogy legyel olyan az agyban mint pl az egyik exe... O nem az anyukad hanem a baratnod mindenki maskepp foz..
2016. szept. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
90%
Igen, kérdezd meg TE, hogyan készíti anyukád, és főzd meg TE.
2016. szept. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
92%

Téged mi tart vissza a főzéstől?

"Drágám figyelj, ma este én főzök!"

Ennyi, ezek után úgy készíted el, az ételeket ahogy akarod. Vagy főzzetek együtt, és akkor közösen kialakítjátok a ti ízvilágotokat.

Ha nekem ilyennel jönne a párom, haza zavarnám az anyjához, hogy akkor egyen ott, vagy ha jobb kedvemben talál, akkor csak simán a kezébe adom a fakanalat, hogy "tessék drágám, főzz belátásod szerint".

2016. szept. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
93%

Tényleg elég nagy bunkó vagy. A barátnőd vélhetően legjobb tudása szerint főz neked. Te pedig ahelyett, hogy te magad megtanulnád édesanyádtól, hogy ő hogyan készíti pl. a rántotthúst, majd ennek alapján elkészítenéd magadnak, amikor olyanod van, a barátnődet szórakoztatod ezzel.


Nagyjából olyan a viselkedésed, mintha a barátnőd azt kérné, hogy kérd meg az apját, hogy mutassa meg, hogy hogyan kell lenyírni a füvet, mert ő azt szereti, ahogyan az apja nyírja a füvet. Te pedig közben teljesen jól lenyírod a füvet. Kiakadnál, hogy ne szórakoztasson már ilyesmivel? Ha igen, akkor te se pusztítsd az agysejtjeit.

2016. szept. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
En sajnos semmit nem tudok a konyhaban megcsinalni. Amikor legutobb fozni kezdtem majdnem felgyujtottam a haza. En nem mondtam h rosszul foz. Sot kifejezetten jol, csak van amit mashogy szoktam meg. Szerintem nem lehet egy vonalra hozni azzal hogy o azt kerne h legyek olyan mint az exe. Ezek csak receptek.
2016. szept. 26. 16:19
 10/40 anonim ***** válasza:
91%
Te vagy troll vagy, vagy iszonyat nagy paraszt. Remélem az előbbi...
2016. szept. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!