Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedveskedjek vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

A barátom 3 hete szakított velem, mert nagyon megbántottam. Bocsánatot kértem, de azt mondta hogy most időre van szüksége, nem akar kibékülni. De közben beszélgetünk meg elhív találkozni. Tegnap nem beszéltem vele egyáltalán, de ő írt, aztán felhívott, este meg megint írt. Meg pár napja nagyon megégette a kezét főzés közben és nagyon fáj neki. Tegnap is küldött egy képet erről meg szomorú fejeket.

Tegnap csináltam palacsintát, arra gondoltam viszek át neki párat, hogy jobban érezze magát. Vagy ez rossz ötlet? A kapcsolatunk végére kicsit elhanyagoltam, ami rossz volt neki, ezzel pedig bizonyítanék hogy változtam. Vagy inkább hanyagoljam?


2016. szept. 27. 09:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt ne mi mondjuk már meg.
2016. szept. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Persze,mindenképp élj ezzel a lehetőséggel,mert lehet,ha nem teszed meg,bánni fogod.

Rajta,vidd azt a palacsintát! :)

Én ezt tenném.

2016. szept. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nézd, ha nem örül neki és kidobja akkor sem lesz rosszabb, tehát te csak jól jöhetsz ki ebből.


Én örülnék a palacsintáknak még akkor is ha egyelőre nem akarnék többet mint megenni a lekvárosakat :)

2016. szept. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!