Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szexre kellek?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel nagyon jóban lettünk, kb fél éve ismertem meg. Hetente - kethetente minden hétvégét együtt töltöttünk vagy ketten, vagy társaságban. Mindenkinek azt mondtuk, még egymásnak is hogy csak nagyon jó barátok lettünk. De mégis éreztem a vonzalmat kettőnk között. Aludtunk már együtt de semmi nem volt mert mikor lehetett volna mintha behúzta volna a féket. Onnantól kezdve akárhányszor arra került a sor hogy ott aludnék azt mondta ne, nem lehet stb, és akárhányszor rákérdeztem miért csinálja ezt, terelt. Eltelt ez a fél év, aztán ismét úgy alakult hogy iszogattunk, és mielőtt haza mentem volna beszaladtam hozzá pisilni. Majd mire kijöttem ő alsónaciba volt, és annyit kérdezett hogy hozzak váltóruhát? Aztán lefeküdtünk 'aludni' de szinte azonnal egymásnak estünk, közben megszólalt hogy végre, én meg kérdeztem hogy mi végre, és mondta hogy az első pillanattól ez megy, és hogy ő egyből levágta és ne mondjam hogy nem így van. Nagyon örültem hogy végre megtörtént brutális 3 és fél óra volt :D Kérdeztem hogy miért nem lépett előbb, miért most? És annyit mondott hogy eddig bírta türtôztezni magát. Utána hamar leléptem mivel nemtudtam hogy mi a szitu, meg nem is akartam ezzel elrontani a másnapot. Szóval azóta eltelt egy hét de nem nagyon beszéltünk azóta (mint már emlitettem máskor is ennyit beszélünk, mert személyesen szoktunk inkább). De nem tudom hogy most mit gondoljak. Sok lány széttenné neki a lábát nagyon sokan hivogatják is át magukhoz de ő nem ment, és nem értem miért.

Hogy miért én? Létezik ilyen hogy valaki fél évet vár arra hogy valakit megdugjon utána meg ennyi? Közben lett volna neki rengeteg más alkalma más csajokkal. Vagy többről is lehet szó? Nekem ez így nem áll össze, de mivel azóta nem találkoztunk nem is beszéltünk nagyon erről.. Annyit kérdeztem hogy ugye nemmost találkoztunk utoljára, meg hogy ugye barátok maradunk stb és igennel felelt és őszintének tűnt. Ja meg másnap fel hívott hogy mikor mentem el tőle stb...

Szerintetek?! Csinál ilyet egy pasi ha csak szexre kell neki valaki? Vagy ez túl komplikált egy dugásért? Lehet hogy többet szeretne azért várt eddig? De akkor meg miért nem lép? Nagyon nem áll össze :( kiváncsi vagyok külső véleményekre is. Nagyon köszönöm!!!!

21/L



2016. szept. 27. 14:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Létezik ilyen persze, valaki akár 1 évet is vár egy p*ncusért :)
2016. szept. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De akkor miért nem ment máshoz, csomó (szerintem) nálam sokkal jobb nő irkált neki, hogy menjen át meg küldözgetett neki szexi képeket, és mégsem ment máshoz....
2016. szept. 27. 14:56
 3/10 anonim ***** válasza:
41%
Lehet hogy gátlásos. Nem tud csak úgy szexelgetni mert van valami lelki problémája.
2016. szept. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Teljesen tisztazatlanul lefekszel mindenfele hapekkal, utana meg idejossz idegeneket kerdezgetni, hogy "na, vajh' most mi van?". Legkozelebb amikor szetteszed valakinek a labadat, legalabb gyozodj meg rola, hogy mi van koztetek, es akkor megsporolod a kerdezoskodest.
2016. szept. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
nem akarok gonosz lenni,de simán szexelhet másokkal is melletted...elvégre nem vagytok egy pár
2016. szept. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%

"De akkor miért nem ment máshoz, csomó (szerintem) nálam sokkal jobb nő irkált neki, hogy menjen át meg küldözgetett neki szexi képeket, és mégsem ment máshoz...."

Mert most megy hozzájuk. Nyilván amikor Veled van, akkor koptatja őket. Most meg velük van. Csak Te legalább nem hívogatod. Ha hívogatnád, most Téged koptatna.

2016. szept. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Te szeretnel tobbet tole?
2016. szept. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem lép, amiért te is itt kérdezősködsz. A számítógép mellett nevelkedtetek, a telefont buzeráltátok ahelyett, hogy a normális emberi kommunikáció alapjait megtanultátok volna. A fiúnak ugyanúgy fogalma sincs, hogy mit kezdjen a helyzettel, mint neked, kérdező. Nem tudja dekódolni a jeleidet, mint ahogy te sem tudod megfejteni az övéit. Ráadásul az ismerkedés terén is tapasztalatlanok vagytok, nem ismeritek a másik nem lelkivilágát, gondolkodásmódját. Ő logika mentén gondolkodik, te az érzéseidre hagyatkozol szívesebben. Amíg ilyen alapvető dogokra rá nem jöttök, esélyetek sincs egymásra.
2016. szept. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azota mar talalkoztunk, csokoloztunk, megint lefekudtunk de nem jutottam tobbre mert ha elkezdek ilyenekrol beszelni osszevissza dadog, hebeg habog, hadar... total zavarba jon. Legalabbis ebbol az jon le nekem. Most osszeszedem magam, es ha legkozelebb talalkozunk, elmondom neki szemtol szembe hogy kezdek tobbet erezni mint baratsag... hat nagyon kivancsi vagyok. Azert koszonom a pozitiv es a negativ kommenteket is.
2016. okt. 19. 19:39
 10/10 anonim ***** válasza:
a fickó mint egy nő. ahogy épp kedve tartja
2016. okt. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!