Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiánypótló lennék?

Figyelt kérdés

Mi alapját lehet tudni és érezni ,hogy egy nőnek "csak" hiánypótló lennék?

Úgy érzem ,hogy még nem engedte el a volt kapcsolatát.

Szerintetek ez miben/mikben nyílvánul meg?

Lehetőleg olyanok válaszát várom, akik voltak hasonló cipőben és ez a végén kiderült, valamit hogy alakult a későbbiekben ez a kapcsolat.


2016. szept. 27. 19:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Inkább mondd el mi történik veled és akkor talán tudok segíteni.
2016. szept. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
privátban is mehet?
2016. szept. 27. 20:04
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekem jól. Akkor voltam ~20 éves. Igazából ő szedett össze engem. Mindig keresett, összejöttünk, sok szex. Majd 2 hónap után közölte, hogy neki ez nem megy, még mindig az exét szereti. Mire én: ó rendben, sok sikert! Persze sokszor volt rossz kedve, és néha bulikban elkaptam a tekintetét, ahogy fürkészi az exét. Őszintén? Nem nagyon érdekelt. Esténként hozzám jött, és engem kényeztetett :D


Nem kellett nyomulnom, udvarolnom, megtett értem mindent, keresett, és még az ágyban is jó volt. Szóval hiánypótló voltam, de abszolút pozitív élmény.


33F

2016. szept. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Persze, írhatod privátban is.
2016. szept. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Az a baj,nekem most állt össze a kép, hogy még talán nem engedte el az exét, valamit munkahelyén is problémák vannak, ez alapján teljesen megértem, ha megváltozik a véleménye a kapcsolatban. Csak kérdem én, miért nem lehet ezeket a dolgokat az elején letisztázni önmagunkkal valamint a másikkal amikor elindul egy kapcsolat?!

Igazából nagyon hosszú lenne elmesélnem ez a friss kapcsolatot, és nincs rá semmi bizonyítékom ,arra a részére hogy bejött egy harmadik, vagy lehet én vagyok az, csak egyet tudok. Nincs minden rendben, mondjuk meghallgattam és én is elmondtam h mit szeretnék, mit várhat el tőlem.Igazából nem tértem rá az exével való részre, de a megérzéseim férfi létemre jók szoktak álltalában lenni.

Igazából az bánt ebben az egészben, ha tudom előre ,hoyg ilyen problémái vannak és nem akar tőlem elfogadni segítséget+ mellette álljak, mondhatta volna az elején és én nem teszem bele magam ennyire ebbe az egészbe, valamit nem sérülök...

2016. szept. 27. 20:10
 6/13 A kérdező kommentje:

Kedves harmadik! ÉS mi lett belőle ? Mennyi ideig tartott? Végül beléd szeretett, vagy sz*rtál az egészre és végelett hamarosan?

Légyszíves írd le részletesebben, akár privátban is...

Köszönöm!

2016. szept. 27. 20:13
 7/13 anonim ***** válasza:
Most akkor ti már együtt vagytok?
2016. szept. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Kedves 7-es . Elvileg igen, elég gyorsan komolyra fordult a dolog, részéről viszont nem vagyunk együtt, gondolom ezt az érzelmi oldalról közelíti meg...

Sokáig igazából nem fogom ezt vinni, mert nem fogom hagyni h hülyítsenek vagy kihasználjanak férfi létemre.

Hozzáteszem én eddig úgy gondolom mindig korrek voltam az eddig kapcsolataimban és vele is az vagyok.

2016. szept. 27. 20:28
 9/13 A kérdező kommentje:

Az a baj , adott rá okot nem egyszer hogy elveszítsem a bizalmat, már így a kapcsoalt elején...

Igazábol már ha most ez van, mi lesz később?!

Hozzáteszem ,csak azért várok még és nem vetettem végett ennek, mert rohadtul beleszerettem, mivel a legelején semmi ilyen jelet nem adott vagy mondott.

Ez egy nagyon friss kapcsolat, 1 hónapos,mielőtt kérdezné vki.

2016. szept. 27. 20:31
 10/13 anonim ***** válasza:
Irhatsz privit.
2016. szept. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!