Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit gondoltok erről? Félek!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről? Félek!

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy megláttam a férjem levelezését (nem nyomoztam teljesen vakon megbíztam benne) A volt nőjével beszélték hogy fognak találkozni és majd mit találjanak ki hogy ne derüljön ki hogy találkoztak mivel a nőnek is van már férje. Állítólag csak beszélgetni akarnak mert emberileg fontosak maradtak egymásnak csak ezt nehezen lehetne kimagyarázni otthon ez derül ki a beszélgetésből. Hát nem tudom mit tegyek. Szóljak a férjemnek vagy mi legyen? Ti mit tennétek? Vagy túlreagálom? A nőnek is van férje lehet tényleg egy ártalmatlan dolog és ha szóvátenném én lennék aki nem bízik meg a rossz stb?
2016. szept. 29. 10:58
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen rákérdeznék
2016. szept. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Ottiliaa ***** válasza:

Szerintem nem reagálod túl.

De az biztos, hogy erről a találkozóról illett volna szólnia neked, a feleségnek.

2016. szept. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 Noblesse Oblige ***** válasza:
88%
Én elmondanám a férjemnek és megbeszélném vele a dolog. Vagy legalább annyit közölnék vele, hogy nem az bánt, hogy exével összeülnek egy tára, és megbeszélik az életüket, hanem az, hogy az egészet úgy csinálja, mintha megakarná a suttyómba dugni. És ha szeret, gondol rád, akkor legyen őszinte legközelebb és megbeszélitek. Ezt teljesen higgadt esetleg szomorú hangon elmondod és pont. Más nem fűznék hozzá. Azt gondolkodjon el a kapcsolatról és őszinteségről.
2016. szept. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Félek rontanék a helyzeten és én lennék a féltékeny aki nem bízik. Semmi olyan nem volt a beszélgetésben hogy többet akarnának egymástól. Bár párom viccesen utalgatott a szexre hogy 'nem bízol a képességeimben' de végig amúgy arról volt szó hogy beszélgetnének rég találkoztak. Jajj olyan tanácstalan vagyok. Ha akar úgyis találkozik vele ha megtiltom vagy jelenetet rendezek csak olaj a tűzre. Hogy tudhatnám meg mit csinálnak? Kövessem?
2016. szept. 29. 11:14
 5/28 Noblesse Oblige ***** válasza:
57%

1. NEM kell követni

2. NEM kell jelenetet rendezni. (te nem ismered a normál hangnemet vagy a franc?)

3. NEM kell pánikolni.


Akkor lépésről, lépésre:

1. Végy mély lélegzetet: beszív, kifúj, beszív, kifúj. Ezt csináld addig amíg le nem nyugszol! Egy kicsit legalább.

2. A párod nem megcsalni akart, ha akart volna, akkor biztos jobban flörtöl a nővel. Szóval nem kell ellenőrizgetni.

3. Attól nem leszel hisztis piii..., hogy NORMÁL hangnemben elmondod, hogy láttad, hogy alap esetben te semmi kifogásolni valót nem találsz ebben, de az, hogy úgy próbálja meg intézni az ügyeit, mintha titokba meg akarná dugni, az nem ok. Meg akart csalni? Nem. Akkor miért nem lehet ezt elmondani és akkor nem idegeskedsz és gyártod az elméleteket, hogy hol lehet.

4. Nem kell ebből nagyobb ügyet csinálni. Ő megtanulja, hogy nem borulsz ki minden szir szaron, ha sikerül normál hangnemben ezt közölni, azt is tudja, hogy tök felesleges akart titkolózni, mert minek, amikor te tárgyalóképes partner vagy?

5. És legközelebb nem fog ilyet csinálni, mert tudja, hogy rosszabb susmusolni, mikor neked ezzel nincs problémád.

6. NE tilts el az exétől. Nem birtoktárgy! Ha a kapcsolatotok nem jó, akkor javítsatok rajta. Ha elszeparálod az egyik rossz lépéstől, akkor majd lesz másik, és ez egy végtelen sor. A problémát a gyökerénél kell kezelni. Ahogy a mondás is tartja: szoktasd a tenyeredhez a fecskét, és mindig visszarepül, de zárd be egy kalitkába, és amint meg tud szökni többet nem jön vissza.

2016. szept. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz rá az a legegyszerűbb. Fordított helyzetben ő szerintem rögtön rákérdezett volna nálad ahogy meglátta a beszélgetést. Engem már az is zavarna,ha csak likeolna az exének nem ha még találkát beszélnének meg
2016. szept. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen is van okod rákérdezni! Titkolózott előtted
2016. szept. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Nem értem miért akar ezzel a nővel találkozni. Amit tudok hogy ez a nő anno megalázta lábtörlőnek használta férjem mindent megtett érte mégse volt jó. Nagyon csúnyán szakítottak. Most meg csettint a nő és találkoznak. Férjem nagyon szerette ezért is félek. Nekem azt mondta semmit nem tud róla jelenleg és nem is érdekli. Erre azt látom hogy fél éve leveleznek.
2016. szept. 29. 11:31
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj kérdező. Ahelyett, hogy magadban kombinálsz össze mindenfélét, kérdezz rá. Van okod, nagyonis, mivel titkolózott előtted egy másik nővel kapcsolatban. Ezt muszáj megbeszélni.
2016. szept. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Akkor este ha hazaér rákérdezek. De nagyon félek milyen lavinát indítok el ezzel és mi lesz. Lehet inkább követni kellene? Valaki azt tanácsolta privátban hogy kövessem fotózzam le őket és fenyegessem meg a nőt hogy elküldöm a képeket meg a levelezést a férjének. Ha nem száll le az enyémről.
2016. szept. 29. 11:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!