Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan, hogy az életembe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy az életembe egyszerűen nem fér bele egy párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Van barátom, de sok. Annyi mindennel foglalkozom, iskola, hobbi (azt is versenyszerűen csinálom), barátok. Ha ütköznek ezek a programok, akkor kb 50-50%-ban választom a barátomat, illetve a másik programot. És mégis, a barátomnak ez kevés, úgy érzi, mindig őt mellőzöm. Nem így van. Az tény, hogy ő az iskolán kívül mást nem csinál és valószínűleg, nem is érti meg, hogy nem tudok sok felé szakadni. Néha van, hogy kimerülök, konkrétan szédülök az álmosságtól/fáradtságtól és ma volt a második ilyen alkalom, hogy megkértem, hogy halasszuk el pár nappal, mert egyszerűen kimerültem. Most hatalmas balhé lett megint. Feladtam... Néha úgy érzem, nekem az életembe nem fér már bele egy párkapcsolat, nincs annyi időm és energiám és sajnos a barátom ezt nem tolerálja.

18


2016. szept. 29. 17:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen van ilyen.

Neked kell eldöntened hogy mi a fontos számodra. Nincs semmi rossz abban ha más dolgokat választasz, jobb mintha teljesen kapcsolatfüggő lennél.

2016. szept. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Fontos minden(ki). Barátnőim megértik, ha visszautasítom őket más program miatt például. Barátomnál csak megy a sértődés. És ez idegesít.
2016. szept. 29. 18:01
 3/13 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem beleférhet a párkapcsolat, csak nem egy olyan partnerrel, akinek rajtad kívül nincs élete és kifogásolja azt, hogy neked van. Elég sok független, elfoglalt ember szaladgál a világban, szerintem nem kell erőltetni a párkapcsolatot olyannal, akivel nem működik.

A helyedben ezt lezárnám, majd élném tovább az életem egyedül, majd pedig ha megismerek valaki olyat, akinek hasonló az életsítlusa és emellett a többi fontos dolog is klappol, akkor lépnék csak párkapcsolatba.

2016. szept. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell eldöntened, hogy belefér-e, vagy sem. Számos barátom,barátnőm van,akinek versenysport, különórák és mellette kitűnő gimis tanulmányi eredménnyel van pasija/csaja.
2016. szept. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
Mindenkinek arra van ideje amire idot AKAR szakitani.
2016. szept. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%
Neked inkább a párkapcsolat nem kell. Számodra fontos lenne, megoldanád rá az időt.
2016. szept. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem hozzászólok már kimondták az igazat.

"Mindenkinek arra van ideje amire idot AKAR szakitani" és a társai.

A helyzet az, hogy nem vonzódsz annyira hozzá, nem érzed azt , ami ahhoz kellene, hogy a barátodat fentebbre helyezd. Szóval nem a párkapcsolat nem fér bele. VELE nem fér bele. Te most itt tartasz. Ha ez így van, akkor így van. Fogsz találni olyat, akivel belefér.


33F - párkapcsolati tanácsadó

2016. szept. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
én is mindig a számítógépet választottam a csajok helyett. tehát ez érthető. egyszerűen jobban éreztem magam a gép közelében, mint egy csajjal
2016. szept. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Igen, a barátodnak az a baja, hogy nincs semmi dolga, semmi sem köti le. Így nyilván üresen telik az az idő, amit veled tölthetne. Hasonlóan elfoglalt barátot kellene találnod, őt pedig felejtsd el. Idővel a barátnőid is el fognak felejteni, mert mindig lemondod a programot. De találsz majd más hasonlóan elfoglalt barátnőt.


Amúgy sem tart ez örökké ez az elfoglaltság, különóra, stb., de most ez van, ebből kell(ene) kihoznod a maximumot.


Egy kollégám a munka mellett még dolgozik, ő is azt mondta, hogy csaj most nem fér bele az életébe. Nem értem őt, de ha nem, hát nem. Van ilyen, nem vagy egyedül.

2016. szept. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Kenzo Tenma ***** válasza:
Beleférne, ha feladnád a dolgaid vagy ha a barátod toleránsabb tudna lenni. Gondolom próbáltad már elmagyarázni neki nem egyszer, de szerintem még párszor érdemes megprbálnod és ha ő majd menni akar, mert nem bírja, akkor had menjen. Próbáld ki, hogy alkalmazkodik vagy változik-e. Mondjuk az is kérdés, hogy emiatt mennyire nem fér bele a kapcsolat az életedbe. Ha hétköznap egy délutánt együtt tudtok tölteni meg mondjuk hétvégén egy-két napot akkor az szerintem tűrhető.
2016. szept. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!