Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomnak novemberben lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak novemberben lesz a szülinapja, és szeretném meglepni őt egy Londoni úttal, de úgy hogy semmit sem fizet. Férfiak Ti hogy vélekedtek erről? Nem zavarna titeket?

Figyelt kérdés

Járt már Londonban,de volt néhány hely ahol még nem(erről a napokban beszélgettünk)és akkor jött az ötlet,hogy szerveznénk magunknak egy hetes kis "nyaralást"de szeretnék mindent én állni,mert rengetegszer volt olyan,hogy ő fizetette a nyaralást és hiába lenne ez egy alap dolog(mielőtt írna valaki nem "alap"dolog de a párom szeret erről gondoskodni) én nagyon szívesen fizetnék mindent,csak nem tudom,hogy ezt mennyire venné rossz néven.Éttermekben valószínűleg nem hagyná hogy fizessek,de a hotelt, utat és belépőket ahová tervezünk menni szeretném én állni.

Úgymond rossz néven vennétek?Mintha nem ti hordanátok a nadrágot?


2016. szept. 29. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csináld úgy, hogy megveszed előre a jegyeket interneten kártyával, és ha ott van a jegy a kézben akkor nem olyan feltűnő. :D
2016. szept. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel semmi gond nincsen, különösen akkor nem, ha korábban már fizetett teljes nyaralásokat.
2016. szept. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

párom biztos nem engedné, így legyen, utólag odaadná a pénzt, szóval nem is lenne ajándék

ő a pasi és így illik, ez lenne a válasz

2016. szept. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Személy szerint, ha a lány hagyná, hogy máskor "én hordjam a nadrágot" akkor nem bánnám, hogy ő fizet, ső örülnék neki. 26/f
2016. szept. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az en paromrol tudom, hogy ilyen feltetelekkel nem tudna teljes mertekben elvezni, es par napon belul ugyis megtalalnam az osszeget a szamlamon. Nyilvan te ismered, ha tudod hogy o is ilyen tipus, akkor ne hozd kellemetlen helyzetbe.
2016. szept. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
Egy hét Londonban az nem kis költséggel jár, szerintem túlzó ajándék egy hétköznapi embernek/től ha nő kapja ha férfi, tőlem távol az ilyen jellegű ajándékozás.
2016. szept. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
áll*
2016. szept. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!