Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 év együttlét után hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 év együttlét után hogyan lehet újra fellángoltatni a szerelmet férfiaknál?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt, 2 hetente hétvégenként találkozunk amit egész végig együtt szoktunk tölteni. Mivel már több ideje együtt vagyunk félek,hogy unalmassá fog válni a kapcsolatunk, megszokott leszek.. Ti mivel szoktátok feldobni a kapcsolatotokat? Valamint a szexnél...

Nem vagyok az a magabiztos nő aki rámászik szerelmére,vetkőzik stb.. szexet se szoktam kezdeményezni mert félek a visszautasítástól.Mégis próbálkozni szeretnék,de nem tudom hogyan tehetném,hogy ne legyen az a nagy hirtelen változás nálam nem tudom mivel tudnám felizgatni.

22 L párom 22 F



2016. szept. 29. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
"szexet se szoktam kezdeményezni mert félek a visszautasítástól..." - azt hogy hogyan lehet fellangoltatni meg nem tudod, de hogy hogyan lehet megolni a meg meglevot mar igen. Mitol felsz? O a parod, gondolom kepes kulturalt kommunikacioval kifejezni ha epp nincs kedve, nem kell ezt ennyire tuldramazni. El sem tudom kepzelni, hogy akkor te es a hozzad hasonlo lanyok mit csinalnak. Varsz turelmesen es ha o nem csinal semmit akkor te sem, mert jaj visszautasitas? Ha langolast szeretnel, akkor ideje kilepni ebbol a dogunalmas kislany szerepbol. Vegyel egy szexi fehernemut es mininum massz ra. A vetkozest hagyjuk kesobbre.
2016. szept. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1 év alatt elmúlt a szerelem? Hát Kérdező, ennek nem fogsz örülni, de szerintem ez nem őszinte és tartós kapcsolat. Ha hiszel a "nagy Ő"-ben, akkor egész biztosan nem a párod az.
2016. szept. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem mondanám, hogy elmúlt csak izgalmasabbá akarom tenni :)
2016. szept. 29. 22:27
 4/6 anonim ***** válasza:

Gondolatokkal.

Már rég rossz am, de bármikor hatalmasra lehet növelni.

Írj rám ha kell segítség.

2016. szept. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Biztos van neked, vagy neki olyan vágya, amit szeretne kipróbálni.Használd a fantáziádat, próbáljatok ki új dolgokat, ha ez megy, akkor izgalmasabb lesz a szexuális életetek.

Annyi baj van, hogy ritkán találkoztok.Együtt nem akartok élni?

2016. szept. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Titusztitusz ***** válasza:
Találj ki valami új felállást...Mondjuk orális-anális szexet,szexuális segédeszközök bevonását az együttlétbe,új pózokat, új erogén zónák keresését,meg hasonló dolgokat próbáljatok ki...
2016. szept. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!