Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Abba fogja valaha is hagyni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abba fogja valaha is hagyni, vagy így fog megöregedni?

Figyelt kérdés

6 éve vagyok együtt a barátommal, aki már 15 éves kora óta iszik, meg hetente minimum egyszer, de inkább kétszer kocsmázni jár a haverjaival. Már 27 éves, nagyon sokszor kértem már, hogy vegyen ebből vissza, mert már többször volt olyan, hogy nagyon csúnyán összevesztünk amikor saturészeg volt, másnap meg nem emlékezett semmire... Már többször megígérte, hogy visszavesz, de hiába, szerinte még én vagyok a hibás, mert "nem szeretgetem eléggé". Meg hogy ő 50 évesen se kíván otthon ülni... Meg amikor a haverjai beújítanak új barátnővel, akkor így "eltűnnek", mert a lánnyal foglalkoznak, na a barátom nem ilyen, és ezt többször is hangoztatta már, hogy ő aztán nem lenne papucs...


Nálam most telt be a pohár, mert én is mentem és amikor kértem, hogy ne igyon többet, akkor otthagyott a haverjával, hazafele is veszekedett velem, a telefonját a földhöz vágta és hazáig rugdosta, közben engem szidott, másnap meg SEMMIRE sem emlékezett...


Abba fogja ezt valaha hagyni, vagy ez normális ilyen idős pasiknál vagy szakítsak?


2016. szept. 29. 23:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Meglehet, hogy majd 70 évesen, a sokadik gyomorvérzése után abbahagyja.

De szerinted akinek 12 év alatt nem siekrült, nem is akarja, az ezután akarni fogja abbahagyni?

De a legfőbb: te tényleg egy ilyennel akarod összekötni az éeltedet, aki semmibe vesz, szidalmaz?

2016. szept. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el és keress egy normális pasit magadnak. Ilyennek szülnel gyereket? Ugyanezt megcsinálja amikor terhes vagy és akkor is amikor a gyerekkel kene lenni. Ne pazarold rá az idodet.
2016. szept. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már! Hat éve ígérgeti, és nem tette meg, sőt ahogy látom, nem is akarja abbahagyni az ivást, esze ágában sincs.
2016. szept. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts! Alkoholistával nem kezdünk, nem folytatunk-ez aranyszabály. Csak mélyebbre fog süllyedni és még le is húz magával, ha vele maradsz. Azonnal válj meg tőle.
2016. szept. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Mitől tenné le a piát, ha 12 éve tolja?

Ráadásul nem is ilyen, "napi egy sör meló után"-szinten?


Szvsz ez egy elég komoly fizikai és pszichikai függés: orvosi segítség nélkül nem fog tudni leállni vele. De ahogy olvasom, nem is akar.

2016. szept. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%

Az, hogy nem emlékszik, az kamu. Simán csak a piára fogja, hogy egy nőgyűlölő, agresszív állat.

Ő egy javíthatatlan alkoholista. Ez csak rosszabb lesz, jobb nem.

Szerintem szakíts vele és szakíts meg minden kapcsolatot, nehogy vissza édesgesse magát.

Változni nem fog. Tapasztalat. Vannak alkoholisták a családban. Ideig-óráig tudják csak fenntartani a változást, aztán romlik tovább minden.

2016. szept. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj babám, nem fogsz így megöregedni. Még pár év, esetleg néhány gyerek és beleállítja a nagy kést a hátadba, mikor el akarod tőle szedni a piát. Aztán majd nyilatkozhatnak a szomszédok, hogy milyen rendes ember volt, senki nem sejtett semmit.
2016. szept. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%

El ne hidd, hogy nem emlékszik semmire!

Ez csak hazugság. Lehet, hogy nem mindenre még nem pontosan, de az kizárt, hogy másnap nem emlékszik semmire. Ahhoz jobban le kell innia magát, kb. a magatehetetlenségig. Ha haza tud menni, viszonylag összefüggően beszél, stb: akkor nem ivott annyit, hogy kiessen minden.

Van alkoholista a családban, sajnos pontosan tudom.


Ha ittasan ilyen agresszív, csak idő kérdése, mikor lesz ilyen józanon is. Csak akkor nem tud az italra hivatkozni! Többek közt ezért iszik.


Egy percet ne maradj vele továb!

2016. szept. 30. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
75%
Ilyen szanalmas alakitasokkal a hata mogott, te hogyan tudsz meg ferfikent nezni ra? El nem tudom kepzelni. Plane ilyen szanalmas alakkal egyutt lenni ilyen sokaig. En az elso ilyen utan kidobtam volna (ahogyan dobtam is ilyen performansz utan mar pasit - engem ne egessen sehol), mert ha ilyen emberrel vagy, akkor az teged is minosit.
2016. szept. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%

Pasiként mondom, egyetlen esélyed van normális életre, ha csomagolsz és vissza sem nézel. A változásra, minimális az esély. Bár, én példa vagyok a változásra. Viszont, nálam azonnali változást hozott, amint megjelent a szeretett nő. Igaz, egyszer sem mondta, ne igyak, csavarogjak. Viszont, nálam magasan első helyre került, hogy vele legyek és már nem érdekelt a pia, csavargás. Vissza tekintve, nagyon jól döntöttem. Azok a haverok, akikkel együtt ittam, mára roncsok, vagy már nem is élnek.

Vagy is, ha érted nem változik, akkor nem hiszem, hogy lenne mellette keresni valód. Maradsz, számíthatsz egy nyomorult életre. Biztos találsz olyan pasit, aki téged jobban szeret, mint az italt.

2016. szept. 30. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!