Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan férfi, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan férfi, hogy nincs benne semmi agresszívitás?

Figyelt kérdés
Nem pont csak arra gondolok, hogy nem üt meg.
2016. szept. 30. 00:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem olyan ember sem létezik. Mindenkinek van egy nyomógombja amivel ki lehet hozni, kérdés, hogy mennyire kulturáltan tudja kezelni a dolgokat (szülői neveltetés, környezet). Az azonban egyértelmű, hogy nőkben és meleg férfiakban (lányos) alapból kevesebb az agresszivitás. De létezik.
2016. szept. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
9%
Igen! :)
2016. szept. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Mindenkiben van, a lényeg, hogy hogyan kezeli.
2016. szept. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
54%

Ilyen ember nem létezik. Sem férfi, sem nő.


(Bizonyos mértékű aggresszivitás egyszerűen életfeltétel.)

2016. szept. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
74%

Létezik.

Egyszerre imádtam és utáltam.

Imádtam, mert mindent meg lehetett vele higgadtan beszélni. Kultúrált módon. Akkor is normálisan mosolyogva dűlőre jutottunk, ha nem értettünk egyet. Ezt nagyon hiányolom.

Utáltam, mert sosem lehetett vele szenvedélyesen egy ici picit sem vitatkozni. Rendesen felbosszantott, hogy olyankor is higgadt és racionális. Na meg ahogy monoton hangleejtéssel kijelentette, hogy "Haragszom rád.", mikor rákérdeztem. De nem lehetett látni rajta semmit, csak ha nagyon figyelt az ember.

2016. szept. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Nem ismerek minden egyes embert, de szerintem az agresszió ösztön szinten mindenkiben ott van. Az, hogy ez mikor, és milyen helyzetekben kerül a felszínre, az sok dologtól függ.

Engem elég békeszerető embernek ismer mindenki, néha mégis ki tudnak hozni a sodromból. Nem mindegy, hogy kivel szemben viselkedünk agresszívan.

Ne válassz olyan párt, aki veled szemben agresszív!

2016. szept. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
8%
Igen. Sokan vagyunk.
2016. szept. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nincs olyan ember a világon, akit nem lehet felmérgelni.
2016. szept. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
36%

"Nincs olyan ember a világon, akit nem lehet felmérgelni."


Ez igaz, de nem mindenki kezd el káromkodni kocsis módjára, törni-zúzni, verekedni.

2016. szept. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Na de nem kizárólag a testi agresszióról van szó.

Azért ez tágabb fogalom.

2016. szept. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!