Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Mi lenne a jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mi lenne a jó megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok. több mint 2 éve vagyunk együtt a barátomma,l 18 évesek vagyunk és 16 éves korunk óta együtt vagyunk... én idén felköltöztem pestre , tanulás miatt és családi okok moiatt. minden hétvégén találkozunk.

Az a gondom a kapcsolatunkban, hogy nagyon megfyoltva érzem magam.. mert engem itt pesten kb sehovasem enged el.. buli meg szóba sem jöhet maximum ha ő is jön.. ami oké, szeretem nagyon de úgy érzem hogy egyszerűen NINCS ÉLETEM. és én élni akarok, nem akarok nála leragadni és folyton vele menni bulizni.. nemtudom mit csináljak? lehet szakitani kéne?:S mert már szerintem rég elmult az a rózsaszín köd, de ő nagyon durván ragaszkodik hozzám.. nem lennék képes szakítani és tudom, hogy én is nehezen tenném túl rajta magam..DE ez meg így nagyon szar fiatalok vagyunk és élni akarok.

szerintetek mit tegyek?


2016. szept. 30. 09:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Eleve mi az, hogy nem enged el?? Most a barátnője vagy, vagy a tulajdona?

Egyértelmű, aki uralkodni akar feletted, azzal szakíts.

2016. szept. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy félt téged a "nagyvárosban", vagy tényleg ki akar sajátítani. Nekem a tini szerelmem volt ilyen, mindig puffogott ha buliba mentem (persze sosem jött velem), otthonülő típus volt. 18 évesen megelégeltem, és nem akartam a nagyanyám életét élni. Sosem voltam egy diszkóbajárós, alkoholizáló lány, mindig csak házibuliban éreztem jól magam az ismerősökkel. Én léptem és elhagytam!
2016. szept. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ő hol lakik? Azt írtad hétvégente találkoztok, ebből következtetem h nem pesten él. Egyszerűen csak közöld vele, hogy programod van a barátnőddel és kész.
2016. szept. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!