Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Reagáljak / írjak vissza vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reagáljak / írjak vissza vagy várjak még?

Figyelt kérdés

nem beszélünk kedd óta ezzel a fiúval. Nem írok neki. Így (úgy néz ki) már Ő sem.

Az a bajom, hogy ha ígér vmit nem mindig tartja be és mikor eljön a délután mintha nem is lennék, nem ír pedig fenn van. Felhívtam kedd délután, hogy mi van,de érdekes módon mindig épp akkor ér haza mikor hívom. És inkább azt mondtam nem akartam hívni, nem akarok vele beszélni, töröljön nyugodtan. De hallatszott a hangján hogy kétségbe van esve és nem akarja. Beszélünk aztán egyszer csak megszakad.....visszahivom viberen. Felveszi. Egyből azzal kezdte tényleg nem akarok semmit? Abban maradtunk eszik aztán visza hív. 2 órán keresztül vártam rá aztán hívtam de semmi pedig fenn volt. Ki is lépett. Hívtam rendes telón is többször,de semmi.

Azóta nem beszélünk. Tegnap ill tegnap előtt még írt annyit Szia de ennyi. Ma már ennyit sem. Pedig szóba került köztünk a tali is hétvégén.



2016. szept. 30. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt tudni kell, hogy a pasi nem a szavak embere. A csajok beszédkészsége sokkal fejlettebb. Mindazonáltal, ha még az ismerkedési fázisban sem képes megemberelni magát, akkor vagy nem érdekled, vagy nagyon nem tud kommunikálni. (Sajnos ez utóbbi is egyre gyakoribb, hiszen ma már szinte mindenki a számítógép mellett nevelkedik, ott pedig ezt nem lehet megtanulni. Mint ahogy a telefon buzerálása közben sem.)

Szóval ez a két verzió lehetséges, de bármelyik is igaz, egyik sem vetít előre olyan nagyon rózsás reményeket.

2016. szept. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez a pasi szarik rad, aranyom. Keress masikat. Olyanok is leteznek, aki felveszik a telefont, visszahivnak.
2016. szept. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kenzo Tenma ***** válasza:
És abból a tegnapelőtti sziából mi lett? Nem beszélgettetek?
2016. szept. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!