Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm egy tényleg kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm egy tényleg kis hülyeség miatt veszett össze velem. Férfitársaim, ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Na szóval az volt a baja hogy szőrösen hagytam a mellkasom már egy jó ideje és ezzel sehogy se tud megbarátkozni. Mondtam neki hogy nekem így tetszik nem fogok megszabadulni tőle. Erre ő úgy kiverte a hisztit hogy hazament 3 napja a szüleihez és azóta nem láttam. Engedni meg nem akarok belőle elvileg az én testem nem az övé.
2016. szept. 30. 21:03
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
89%
Keress másik, értelmesebb nőt.
2016. szept. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Ja azt kifelejtettem hogy 7 éve együtt vagyunk.
2016. szept. 30. 21:06
 3/32 anonim ***** válasza:
91%
Ha fordítva is ugyanez a helyzet (tehát nem a te kényed-kedved szerint kell alakítania a testét), akkor elsőre azt mondom, egy hisztis p..csa. Mindenesetre beszélni kéne vele, ez az egész annyira abszurd, h nem is tudom elképzelni, hogy ilyen létezik. Ezzel azt akarom mondani, h valószínű, valami más van a dologban, csak épp itt "jött ki a gőz".
2016. szept. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen csak ezen akadt ki, de a mécses ekkor tört el de addig is fogyott már.


Amúgy ne törődj vele, ha mégiscsak e miatt akadt ki, akkor rá fog döbbenni mennyire hülyeségen akadt ki és bocsánatot kér... addig élvezd az életet, menj el haverokkal ide-oda, élj a hobbidnak stb stb.

2016. szept. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 Gotland ***** válasza:

Ha jól értem, akkor régen borotváltad, így szokta meg, az új változat pedig nem jön be neki.

Abban valóban igazad van, hogy a te tested, és semmi köze hozzá. Viszont ettől még neki nem kell, hogy bejöjjön az új stílusod, te is nyugodtan fogadd el, hogy nem fog úgy hasra esni tőled, ahogy mondjuk eddig. Az már más kérdés, hogy nem kellene felnőtt nőként úgy viselkednie, mint egy kislánynak, akinek elvették a játékát, és szalad anyucihoz.


Szerintem két verzió van ilyenkor, amikor valakinek valami nem jön be a másikon.

1. Kimondja, hogy neki ez nem tetszik, és felejtsd el, mert gáz.

2. "Én is így is szeretlek kicsim". - Majd pár hónap múlva jössz, gyakorikérdésekre, hogy feltedd a kérdést, "Megcsalt/elhagyott a barátnőm, mit csináljak?" - Mert mégsem volt annyi tolerancia és tűz a kapcsolatban, de álszentség annál több.

2016. szept. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
22%

Jogos a nő kiakadása, ha eddig másként volt.

A párom, levágatta a hosszú haját, én fél évre eltűntem. Látni sem bírtam rövid hajjal.

2016. szept. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 Gotland ***** válasza:
100%

ma 21:18


Megvártad ameddig visszanőtt?

2016. szept. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Az élet nagy problémái...
2016. szept. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Mindig is hisztisebb volt a kelleténél, de ez már nálam is betett mert ilyen dolgok miatt azért nem szokott ekkora műsort leművelni. Állítólag holnap hazajön megbeszélni a dolgokat. Remélem abból nem az lesz hogy a cuccait viszi el.
2016. szept. 30. 21:22
 10/32 anonim ***** válasza:
21%
Igen, meg váram:) Bacc, úgy nézett ki rövid hajjal, mint egy ázott verébfióka:) Mindig hosszú haja volt. Tudta, úgy szeretem. 15 év után, szó nélkül elmentem, mikor megláttam:)
2016. szept. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!