Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt mire jó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt mire jó?

Figyelt kérdés
A párom irt több hónapja egy lánnyal és én ezt meg tudtam és én ere a lányra féltékeny vagyok. A párom ezt tudja hogy féltékeny vagyok rá és hogy ez fáj nekem többször vesztünk össze ebböl a dologból és le let tiltva 2 szer is ez a lány de a párom tegnap újból fel oldota és rá irt megint a lányra. Tudom érzem hogy a párom engem szeret hisz együtt élünk és soha nem akar elhagyni mert ezt bizonyítja is de akkor ha tudja hogy arra féltékeny vagy és ez fáj nekem. Akkor miért teszi ezt :( :(
2016. okt. 3. 07:23
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Ha szeretne téged nem irna más lánynak és főleg tudja hogy evel megbánt téged ,ezt nem csinálta volna első perctől,szerintem ne mutasd ki hogy féltékeny vagy,de ha sokáig igy folytassa szakits vele.
2016. okt. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azert csinalja ezt, mert valojaban b*szik rad meg az erzeseidre.
2016. okt. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
szerintem ha más lánnyal kavar valaki akkor már nem szerelmes. Gondolj bele, a biztos pontot senki sem akarja otthagyni
2016. okt. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Amikor rá kérdezek akkor ezért lesz ideges? és ojan mintha védené a csajt
2016. okt. 3. 09:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyszerű a válasz.: Nem Szeret.


A párom mellett sosem írok más nőknek.Mert őt szeretem,nincs szükségem más társaságára.Meg letíltja és feloldja ez teljesen egyértelmű meg akarja kapni,hogy csak le akar vele feküdni vagy össze jönni vele csak ő tudja.

2016. okt. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem szeret téged, ilyen egyszerű! Nincs ló, jó a szamár is alapon van veled, de ha biztos lesz a csaj, akkor dobni fog. Ne legyél buta! :)
2016. okt. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!