Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet így a kapcsolatunk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet így a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
6 éve vagyunk együtt. De most jött felszínre egy olyan probléma hogy voltunk egy esküvőn és én imádok táncolni a párom pedig utál és már ott összekaptunk ezen picit de végül táncolt egy kicsit velem. Azóta ha lehet felhozza hogy ő ebbe bele lett kényszerítve hogy táncolnia kell pedig utál táncolni. Nem kérek sokat de ha nagy ritkán elmegyünk egy esküvőre akkor ennyit megtehet csak lötyögnie kell egy kicsit. engem már a sírás kerülgetett mert imádok táncolni. Sose járunk ilyen helyekre de kb az egész kapcsolatunk alatt ez volt a 2. olyan hogy picit táncoljon velem. Nem értem ez miért ekkora óriási probléma? Ti hogy látjátok?
2016. okt. 3. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy hogy ez nem egy probléma,ha nem szeret táncolni nyilván nem fog,még a Te kedvedért sem..egyébként ahogy megnyitottam azt hittem ennél nagyobb "problémát" fogok olvasni :D
2016. okt. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ez még nem probléma,hogy nem működjön egy kapcsolat.
2016. okt. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 kendrazoltan ***** válasza:
Egy kapcsolat a kompromisszumokról szól hosszú távon...hogy mindkét fél közelítsen a másik felé olyan kérdésekben, amikben ellentétes álláspontok vannak. A leírásodban említett táncos dolog csak egy elhanyagolható példa, ami nyilván nem is veszélyeztethet egy párkapcsolatot. A fő kérdés az, hogy alapvető fontosságú kérdésekben mennyire tud ő, és mennyire tudsz te kimozdulni a saját komfortzónádból annak érdekében, hogy egy olyan ponton találkozzatok, ami mindkettőtöknek megfelel. Én azt gondolom, hogy ez itt a fő kérdés. A felhozott példa őszintén szólva elég piszlicsáré dolog ahhoz, hogy gátat szabjon a közös boldogságotoknak...
2016. okt. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem táncoltál mással?? Ő miért hisztizik ezen?

Legközelebb táncolj egy rokonnal, baráttal vagy akár egy idegennel, ebben nincs semmi egy lagzin. Így neked is jó meg neki is.

2016. okt. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%
Ha én szeretek táncolni, akkor táncolok. Ha a párom nem szeret, tiszteletben tartom, és nem erőltetem. A megoldás: táncolj mással. Egy időben sokat jártam bálokba, és mindig akadtak olyan táncos lábú emberek, akiknek a párja nem szeretett táncolni, ezért engem forgattak meg. Vagy olyan is volt, hogy a feleség addig mással táncolt. Egyszer egy nőismerősöm odasúgta nekem, hogy hálás azért, mert a férjével táncolok, mert őt addig fiatal srácok táncoltatják meg, ami nagyon jót tesz az amúgy alacsony önbizalmának. :)
2016. okt. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért, egy kapcsolatban, nem illik olyat kérni, amit a másik kimondottan utál. Nálunk, ugyan az van a tánccal.

Többször jártam tánciskolába is, de nem megy és utálom. Ezt megérti és nem is erőlteti. Egy esküvőn, vannak ismerősök, rokonok, akik szeretnek táncolni és kiforgatják belőle a lelket is. Az összetartozás érzését, egy átölelt sétálással is megkapja.

2016. okt. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!