Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért baj az, ha nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, ha nem akarok lenni senki rabszolgája?

Figyelt kérdés

Egyre inkább úgy érzem, hogy a legtöbb férfi egy csicskát lát a nőkben.

Nem akarok gyereket nevelni egy férfi mellett társas magányban, és nem akarok a takarítónője lenni.

Ugyanis sok pasi ezt csinálja, ha hosszabb távú a kapcsolata.

Megszokja, hogy minden a feneke alá van rakva, mosva, főzve, takarítva van rá, nyugodtan megcsalhatja a feleségét/barátnőjét.

Kényelemben van, mert ez neki jár, közben le sem szarva azt, hogy "szeretlek" címszó alatt használja ki a másikat.

Aztán van egy másik kimenetele is a kapcsolatának, hogy vagy válás vagy egymás mellett élni boldogtalanságban.

Volt már párkapcsolatom és van is, de egyik sem győzött meg ezeknek a dolgoknak az ellenkezőjéről.

Önfényezés nélkül mondhatom, hogy én mindig megtettem mindenkiért mindent, nem csak a saját érdekeimet néztem, de nem éreztem azt, hogy meg lennék becsülve legalább egy kicsit is.


A kezdődő párkapcsolatok szépsége csak egy álca, és hosszútávú kivetülése annak, hogy a nő majd egy alárendelt szerepet kapjon a férfi mellett.


Nem, nem vagyok feminista, pont telibe szarom ezeket a magasröptű elveket, szimplán csalódott vagyok minden téren, és nem tudok megbízni senkiben, mert szerintem minden férfi csak egy eszközt lát bennem, és ezt nem szexuális téren értem, hanem szellemileg.


Van olyan férfi, aki egyenlő félként tekint a párjára és tiszteli?

Vagy van egyáltalán olyan, aki képes tenni a másikért?


2016. okt. 3. 15:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%
nem baj dehogyis,élj egyedül.igy nem leszel az.
2016. okt. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
0%

Még is, ki kényszerít rá, hogy rabszolga legyél?

Éljél egyedül, ha épp farokra van szükséged, berángatsz egyet arra a pár órára és kész. Nem kell rá takarítani, főzni, mosni, stb. Ki nem engedi, hogy ezt tedd?

2016. okt. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
21%

Jó, akkor élj egyedül.


Ha egyenlősdit akarsz, akkor meg talán találsz papucsabb/lúzerebb/visszafogottabb/becsicskíthatóbb srácot magadnak. Csak el ne hagyd őt 5-10-15 év után, miután rájöttél hogy ő nem egy igazi férfi. És ne kúrj félre férfiasabb, macsóbb viselkedésűekkel.

2016. okt. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem anyamek tizen x eve vannak egyutt. Amit en lattam,hogy a ferfi is szepen kivette/kiveszi a reszet a takaritasban(bar inkabb ilyenre gondolok mint pl mosogatas) ,es a gyereknevelesben. Meg van ,hogy foz.Van ket kozos gyerekuk. Hozza viszi oket,programoznak. Illetve meg anyam estig dolgozott,o mikor lejart a munkaideje mindig ment erte,hogy hazahozza.


ez a fele kapcsolat nekem pl tok jo pelda volt. Sok tekintetben. Tehat igazabol szerintem nem minden ferfi tekintene rabszolganak.

2016. okt. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Milyen jó, hogy a szexhiányos, frusztrált emberek egyből a szex témával jönnek!


Sosem csaltam meg senkit, és ezek után sem fogom, hihetetlen, de születtem ennyi gerinccel.

Tudom, hogy ez felháborító számotokra!


Opcionálisan egyből az egyedül létet hozzátok fel.

Nem azt írtam, hogy macskás néni akarok lenni, csak egy olyan párt szeretnék, aki értékeli azt, amit érte teszek, vagy netán még szeret is.

Tényleg, óriási igényeim vannak...


Csak akkor tudnám, hogy a sok agyatlan ri-bi, akikért annyira odavagytok, azoknak az igényeit minek kéne nevezni.

2016. okt. 3. 15:29
 6/23 anonim ***** válasza:
97%
Valahol egyet értek veled és megértelek...Nagyon-nagyon ritkán azonban vannak kivételek.
2016. okt. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
0%

5:

"Nem azt írtam, hogy macskás néni akarok lenni, csak egy olyan párt szeretnék, aki értékeli azt, amit érte teszek, vagy netán még szeret is. "

Azt írtad, hogy egy papucsabb, bénább, töketlenebb, tutyi-mutyibb, visszafogottabb, lúzerebb srácot akarsz. Elsőre is értettük.


Milyen agyatlan ribi?

A szerelmem egy kis vidéki faluból jön és minden vágya hogy legyen 2-3 gyerekünk akiket napi szinten ő nevelhet, miközben én dolgozok és hordom haza a pénzt, ő meg maximum részmunkaidőben dolgozik


A nagymamád is agyatlan ribi volt, aki valódi háziasszony és családanya volt volt még, aki a fiatal korát nem bulizta/karrierkedte/kefélte végig?

2016. okt. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
7-es, te nettó kretén vagy. Az, hogy valaki kiveszi a részét a gyereknevelésből, házimunkából és esetleg azon töri a fejét, hogy miként lephetné meg a barátnőjét/feleségét, nem egyenlő azzal, hogy papucs. És a legszomorúbb az egészben, hogy ezt már az elvárások közé kell soroljuk, pedig ennek alapnak kéne lennie.
2016. okt. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

7-es, először is megköszönném, ha nem személyeskednél, én sem sértegetem más női rokonát, mert nem tetszik nekem egy kérdés.


Másrészt megint azt látom, hogy újabb oldalról akartok támadni.

Ki akar bulizni, piálni, kefélni?

Maradjunk annyiban, hogy mindenki magából indul ki...


Az alkoholt kifejezetten utálom, bulizni nem szoktam, vagy legalábbis nálam teljesen mást takar, amire más csak legyint.

A szex nálam csak és kizárólag azzal jöhet szóba, akivel együtt vagyok, párkapcsolatban.


De nyugodtan lehet még tovább támadni és félre lehet értelmezni a dolgokat nyilván, de ezzel is csak az un szimpátiámat növelitek, hogy ilyen mentalitású fiúk között lehet választani manapság.

2016. okt. 3. 16:34
 10/23 anonim ***** válasza:
83%
7# szánalmas vagy. Remélem a csajod is rájön és ott hagy a francba. Kretén.
2016. okt. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!