Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokat jár a fejemben, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat jár a fejemben, hogy megcsalom. Más is volt már így?

Figyelt kérdés

SOHA nem csaltam meg a páromat gyakorlatilag!

Külföldön dolgozik, emiatt én gyengének is érzem a kapcsolatot. 5 éve vagyunk együtt, 2év jó volt, aztán sokat veszekedtünk 2évig(már rossz volt a távolság), de most 1 éve minden oké(Mielőtt még irnatok h ő tuti megcsal mert kint dolgozó férfiak ilyenek, most itt nem ez a kérdés+nem gondolnám h ezt teszi)

Viszont sokszor képzelem, hogy mással szexelek+olyan is volt többször, hogy megkívántam valakit egy összejövetelen, de mielőtt még történt volna bármi hazamentem. Van egy konkrét férfi is aki iránt nagyon erős szexuális vágyat érzek, de kerülöm szóval így jó.

Sokszor aggódom a gondolataimban amiatt hogy a párom megcsal, pedig tudom hogy nem, de magamból indulok ki, hogyha én ilyenekre gondolok lehet ő is, csak ő meg is teszi. Pedig tudom, hogy nem. Mindig en voltam aki több szexet akart, régen ha nem volt kapcsolatom is volt szeretőm. Neki viszont mikor nem volt kapcsolata pl 2 évig akkor 2évig nem szexelt. (Legjobb barátok voltunk, ezeket onnan tudom)

Na de a lényeg, hogy másnak is voltak már ilyen gondolatai? Mit lehet tenni hogy ezeket elkergessem?

Bocsánat a kesze-kuszaságért



2016. okt. 3. 15:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
8%
nyilván ott kezdődik a dolog hogy nem szereted eléggé ha ilyeneken jár az eszed..és lehet hogy fel kellene tenned magadnak a kérdést hogy akarsz-e vele egyáltalán együtt lenni,mert ez nem normális.
2016. okt. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Úgy sejtem, ritkán találkoztok a távolság miatt, gyérültek a közös élmények, így lassan kezdesz elhidegülni a párodtól.
2016. okt. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nem mondtam el neki, hogy szexuális vágyat érzek mások iránt csak annyit mondtam neki, hogy szeretném ha hazajönne, mert úgy érzem elhidegülünk.

Ő erre csak annyit mondott hogy legyek vele türelmes mert ő most új autót akar magának+kell erre arra a pénz. Kérdeztem tőle hogy megéri hogy rá megy a kapcsolatunk? Erre csak annyit mond, hogy nem fog mert szeretjük egymást es ez a lényeg..

2016. okt. 3. 16:05
 4/14 anonim ***** válasza:

Én teljességgel megértem a helyzetedet.

Saját magamból kiindulva félek attól, hogy a párom esetleg megcsal vagy már megtette.


Sosem csaltam meg senkit és ezek után sem fogok, viszont sok mindenen gondolkoztam már, de ténylegesen nem tenném meg.



Én is mindig több szexet akartam mint ő, de azóta már jócskán lerombolt ebből az igényemből a folyamatos elutasításaival.

Na meg mindig azt kaptam, hogy nekem csak ezen jár az eszem.

Szar érzés, amikor olyan ember támad téged, akit szeretsz...


Lényegében két választás van.

Vagy vele maradsz vagy szakítasz vele.

Ez egy olyan helyzet, ahol döntened kell, hogy A vagy B opciót választod.

Az eltérő igényeket nem lehet megváltoztatni.

2016. okt. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Azt mondanám neki, hogy a szerelem, szeretet szükséges, de nem elégséges feltétele egy jó párkapcsolatnak. Szóval alap dolog, de magában azért kevés. Mindkét részről időt és energiát igényel fenntartani.
2016. okt. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Vezesd bele a swingerezésbe onnantól szabad a pálya
2016. okt. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

ez nem párkapcsolat.

pár=páros, pl 2. azaz két ember, együtt, nem az,hogy itt az egyik, ott a másik. Ennyi erővel bárkivel párkapcsolatban vagyok a világon.

2016. okt. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szakitsatok vagy menj ki hozza. En eleve nem mennek bele ilyen kapcsolatba, ha kesobb jon az otlet hogy koltozzon kulfoldre valaki, egyutt mennenk.
2016. okt. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok... gondoltam rá, hogy amikor nem egyezik az irányítószám, akkor nyitott kapcsolat, de félek felvetni. Biztos a kapcs, de sok a szünet, és bizony gyengíti a szálakat :/
2016. okt. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Semmi baj sincs azzal, ha időnként megkísért egy-egy gondolat, vágy. A hűség nem ott kezdődik, ha nincs kísértés, hanem ott, amikor ezeknek ellen tudsz állni. Te ellen tudsz, ez tehát rendben van. A kérdés inkább az, hogy vajon érdemes-e? Ha barátodnak fontosabb az, hogy autót tudjon venni, mint a kettőtök kapcsolata, akkor megette a fene az egészet. Akkor fontosabb lesz minden. Még ez kell, még az kell, még amaz kell. És közben elmegy mellettetek az élet. Elpazarlod az ifjúságodat egy semmitérő liaisonocskára.
2016. okt. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!