Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm megcsalt.1 hetet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm megcsalt.1 hetet adtam neki hogy a cuccait elvigye tőlem de nem hajlandó. Szerintetek mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Féléve az én lakásomban lakik, de miután megcsalt, mondtam neki, hogy nem vagyok hajlandó tovább együtt lakni vele, ezért, az anyjáékhoz ment lakni ideiglenesen, mert máshova nem tud menni.. A cuccait viszont nem hajlandó elvinni. Összeszedtem midnent és 2 dobozba bele tettem. Már írtam neki, ha nem jön értük, felteszem valamelyik hirdető oldalra a cuccait, de arra se reagált semmit. Az korrekt részemről ha felszólítás után eladom a cuccait?

2016. okt. 3. 17:21
1 2
 1/16 Költőnő? ***** válasza:
Küldd el egy közös ismerőssel...
2016. okt. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
Ha a tied a lakás és nincs érvényes bérleti szerződése, valamint elköltözött és annak ellenére sem vitte el a dolgait, hogy te felszólítottad erre, akkor gyakorlatilag azt csinálsz velük, amit szeretnél. Eladhatod, elajándékozhatod, kidobhatod vagy megsemmisítheted az ingóságait. Sem jogi, sem erkölcsi kötelességed megőrizni a dolgait.
2016. okt. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
#1 Olyan nem sok van. Meg nem is szeretnék másokat beavatni ebbe.
2016. okt. 3. 17:27
 4/16 anonim ***** válasza:
Hirdesd meg a cuccait, akkor legalább pénzt kapsz értük!
2016. okt. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Miket hagyott ott? Lehet ugy van vele, hogy nem fontosak neki, nincs kedve elmenni ertuk, majd vesz ujakat...
2016. okt. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
8%

És még pénzed is lesz!

Én azt tenném.

Szerintem már van jogod eladni a cuccait.

Jobb mint kidobni.

... ha nem kell neki.......

2016. okt. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
10%
Nincs benned annyi gerinc ,hogy elvidd neki??
2016. okt. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Rakd ki a cuccait az ajtajaba.
2016. okt. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mik azok a cuccok? Úgy néz ki, mintha nem kellenének neki... Ha nekem kellene a cuccom, legalább reagálnék a levelekre.
2016. okt. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
#7: Benne volt annyi gerinc, hogy ne csalja meg?
2016. okt. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!