Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy velem nem lesz soha olyan a kapcsolata mint az exével, mert nekünk nincs gyerekünk?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt, lehetek gyerekem, szóval megvan az esély hogy legyen családunk de se eljegyzés semmi nem történt. Mondja hogy nagyon szeret és szeretne velem is gyereket de nem történik semmi, egy helyben vagyunk. Azt látom hogy a volt felesége nagy hatással van rá mert a mai napig fél tőle, mindent megcsinált neki a házasság alatt, minden úgy volt ahogy ő akarta. Rendszerint én semmire nem bírom egyébként rábeszélni, mindenben ő dönt. Kapom az ívet mostanában hogy csak nem olyan a kapcsolatunk mint az övék mert nincs család. Egyébként az ő családján is észrevettem már hogy milyenek velem és a régivel pedig nem miattam mentek szét, idegennek érzem magam, és már azt is megkaptam ha nekünk lenne gyerekünk azt nem is szeretné senki. Még a párom sem annyira mint az elsőt. Rengeteget bőgök mostanában, nem tudom mit tegyek.
2016. okt. 3. 18:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Nem vállalnék gyereket egy olyan emberrel, akivel nem tudok hatékonyan kommunikálni. És ti nem tudtok. Azt is jól mutatja, hogy itt panaszkodsz, ahelyett, hogy ezt nyíltan, egyenesen, szemtől-szemben VELE beszélnéd meg! Nem bőgni kell, hanem beszélni és aztán DÖNTÉST hozni, felelősséggel. Ha külön, akkor külön! N32
2016. okt. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Beszéltünk erről sokat de akkor sem történik semmi és még ráadásul jönnek ezek a jóindulatú hozzászólók hogy én egy senki vagyok magyarul ebben a kapcsolatban.
2016. okt. 3. 18:14
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
En lépnék a helyedben,mivel ez a kapcsolat nem kapcsolat.Addig menj,amig nincs gyerek.
2016. okt. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a 3 év az semmi, minek házasodnak az emberek ilyen korán?
2016. okt. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
hány évesek vagytok? a gyereke? mennyire fér még bele, hogy várjál rá? Kapcsolatban vagy, nem vagy "senki"
2016. okt. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én 28, Ő 32, gyereke 7.
2016. okt. 3. 18:20
 7/14 anonim ***** válasza:

Akkor ne ess pánikba- én azt tenném, hogy "gondolkodási időt hagynék" - vagyis szünetet tartanék: megmondanám, hogy át kell gondolnom a dolgokat (ez alatt ő is egyedül gondolkodhat, de ezt ne mondd neki, csak a magad részéről beszélj), most egy kis szünet (haza tudsz menni? vagy tudsz átmenetileg valahol egyedül lenni? ez nem könnyű, tudom )

persze nagyon keveset tudunk rólatok, de ki vagy borulva az látszik... és ilyenkor nem szabad döntést hozni! le kell csillapodni a tudatodnak, lelkednek. Ehhez magány kell. Ez az érzésem a leírtak alapján.

2016. okt. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért lesz más a kapcsolatotok, mert még nincs gyereketek. Nekem az jött le a kérdésből, hogy nem kiegyensúlyozott és nem egyenrangú a kapcsolat.
2016. okt. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Nem olyan a kapcsolatotunk, mint az övék, mert nincs család"

Hát nálatok nincs gyerek, de ez még nem mutatja a párkapcsolat minőségét. A párod elvált a feleségétől, mert az a kapcsolat tönkrement. A tietek meg elvileg jól működik. Őket csak a gyerek "köti össze", csak azt kell megbeszélniük, hogy mikor van láthatás, meg a gyerek dolgait. Ők már nincsenek kapcsolatban, ezt vagy te, vagy a párod nem tudja felfogni.

"Ha nekünk lenne gyerekünk azt nem is szeretné senki. Még a párom sem."

Ezt ki mondta? Mert ha a párod, akkor most azonnal hagyd ott. Ha más, mondjuk a szülei, akkor meg ne foglalkozz vele, mert ez hülyeség. A ti gyereketeket is,ugyanúgy fogja szeretni az apja.

Manapság már nagyon sok ilyen sokszereplős család van, nem kell ennyire túlparázni.

Viszont 28 évesen már lassan be kellene vállalni a gyereket, ha esetleg nem is a jelenlegi pároddal, nekem 30 fölött kezdtek jönni a nőgyógyászati és pajzsmirigy gondok, egyre nehezebben összehozható egy gyerek. Szóval legalább rendes párkapcsolatot találj, vagy hozd rendbe ami van.

2016. okt. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem ő mondta, hogy az a gyerek nem lenne szeretve, de én érzem hogy így lenne, főleg a családja részéről. Nem tud ez nem érdekelni, mert büntelenül vagyok kinézve, senkinek nem vétettem.
2016. okt. 3. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!