Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kellene viselkedni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kellene viselkedni egy férfinak egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nagy problémám hogy nem tudom eldönteni mi a baj velünk.Velem és a párommal.Már sokszor összevesztünk ami 2-3 hét időtartam volt.Utána kibékültünk.Laktunk is együtt,akkor is egy idő után szétmentünk.Én szoktam kezdeményezni a szakítást és a békülést is.Ő ebben inkább passzív.Az biztos,úgy érzem nagyon szeretem őt.

Csak vannak dolgok amik nem tetszenek benne,hiába beszéljük meg,nem változtat semmin.Most mindegy is mik ezek,a lényeg a hozzá állása.Azt mondja fogadjam el őt olyannak amilyen,és majd akkor lesz ő is törődőbb velem ha érzi hogy szeretem.De ezt csak akkor érzi ha változtatás nélkül fogadom el őt.

Most én azt olvastam több helyen hogy ha két ember összekerül akkor egymáshoz csiszolódnak,kicsit lejjebb a adnak az igényeikből,változnak egymás felé.

Az én párom viszont nem akar,már ez is idegesít benne,hogy lehet ilyen konok.Igaz,én sem vagyok az az anyáskodó típus,így meg főleg nem hogy makacskodik.

Szerintetek lehet segíteni a kettőnk kapcsolatán,vagy ez lehetetlen? Más férfi sem szokott változtatni magán és alkalmazkodni a párjához?


2016. okt. 4. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:
20%

Általában a papucs "kettőstüzelésű" (értsd: biszex) fajták szoktak csak idomulni. De őket én nem sorolnám a férfi kategóriába.:)


Amúgy meg, ha a párod nem kizárt, hogy arra vár, hogy mikor unsz már bele végre és hagyod őt békén. Úgy lenne neki a legkényelmesebb szakítani. Valszeg elege van már nagyon belőled, azért is nem kezdeméynezi a béküléseket sem. Szerintem a legjobb lenne, ha szüneteltetnétek a kapcsoaltot egy időre és úgy mind a ketten átgondolahtnátok, hogy mit is akartok a továbbiakban egymástól. 29/F

2016. okt. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Valamennyi kompromisszumot tudnak hozni az emberek, valamennyit nem. Ez igaz a férfiakra és a nőkre is. Teljesen nem fog senki megváltozni, de van, ami belefér.
2016. okt. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ami nem megy, azt nem kell erőltetni. Úgy tűnik, hogy nem ő a te párod valójában, csak még magadnak sem ismerted be...
2016. okt. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem a szakítás a célja a kapcsolatunkban,akkor nem békülne ki velem.És nem próbálta volna meg újra az együtt lakást.Az persze lehet hogy nem szeret annyira amennyire gondolom vagy amennyire ő gondolja...talán nem is képes rá.Vagy nem én vagyok a megfelelő társ számára?A kapcsolatunk elején annyira szeretett még mondta is milyen szerelmes volt belém.Nem is értem miért nem képes változtatni az engem zavaró dolgain miattam kicsit sem.Ennyire lehet egy ember makacs?Csak azt hajtogatja aki szereti őt az elfogadja olyannak amilyen.Én pedig néha megingok,nem tudom igaza van-e.Mégis hogyan fogadjak el olyan dolgokat ami ellenkezik a szerető és gondoskodó férfiról alkotott képemmel?
2016. okt. 4. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!