Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket mennyire zavar ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mennyire zavar ha a párotok más nővel flörtöl, mi az ami még belefér?

Figyelt kérdés
6 éve együtt vagyok a 9 évvel idősebb párommal, 3 éve együtt is élünk, de már egyre kevésbé tudom elviselni hogy folyton interneten flörtölget a kolléganőivel. Hiába mondom neki hogy ez engem zavar, hisz mindenki tudja, hogy kapcsolata van, mégsem tud lemondani erről és nem is igazán tudja megmondani miért csinálja. Egy ideig azt hittem ez csak játékos egónövelés, de már képet is cserélt az egyikkel és arról irogattak egymásnak hogy hol szexelnének... Azóta új munkahelyen van de még mindig nem tudok megbízni benne.
2016. okt. 4. 11:40
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
82%
Ez ugye nem komoly kerdes? Eszem megall... de legalabb mar kezdek rajonni, hogy a hozzad hasonlo nok miatt csodalkoznak annyira a pasik, amikor az elso ilyen "labtorlos" probalkozas utan ki vannak rakva, mint az a bizonyos macska. Te labtorlo vagy. Es nem azert mert a pasid gonosz, hanem mert siman elturod es boldogan asszisztalsz melle. Az ilyen kocsogot ki kell rakni, nem pedig panaszkodni, aztan irogathat, akinek akar.
2016. okt. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
5%
Amíg a neten teszi nincs gond. Ez természetes. Ráadásul a párod nem is titokban csinálja. Szóval megbízhatsz benne. Nyílt, őszinte pasinak tűnik a leírtak alapján.
2016. okt. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Azt nem mondanám hogy nyíltan felvállalja, tudja hogy zavar, így inkább mindent megtesz hogy ne tudjam meg. Elhiszem hogy egyesek emiatt lelábtörlőznek, de ha nem tudnék ezekről a dolgairól boldog ember lennék mellette, mert mindenben számíthatok rá és szeret. Nem hiszem hogy azért csinálja mert tovább is akarna lépni.
2016. okt. 4. 11:52
 4/35 anonim ***** válasza:
86%

2# :DDdD


Nyilvan semennyire nem fer bele. Az ilyet ki kell dobni, abszolut nem tisztel teged.

2016. okt. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
90%
Na ne már...Komolyan még mellette vagy? Hisz más nő(k)nek írogat plusz már vlmelyikkel a szex is szóba került.És te még mindig ott vagy...Ne legyél a bábbarátnője,így magadat teszed tönkre legjobban érzelmileg.Nem fog megváltozni,mert nem most kezdte,és már rá is szóltál nem egy-kétszer,hagyd ott és neked is jobb lesz.
2016. okt. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Nem olyan egyszerű döntés mikor már évek óta együtt élsz valakivel, aki bár lehet követ el hibákat de nem csak a párom hanem a barátom is. Mindig egymással osztjuk meg az élményeinket és ha nehéz időszak jön, akkor is mellettem áll. Úgy érzem sokat veszítenék ha szétmennénk bár tudom hogy ez lenne a racionális döntés. A környezetemben egyébként mindenki azt mondja látszik hogy szeretjük egymást csak ezt már nem hiszem hogy sokáig bírnám.
2016. okt. 4. 12:07
 7/35 anonim ***** válasza:
27%
Akkor nem ertem a kerdest. Zavar, de megse akarod elhagyni. Maradj vele, ha nem tudsz szakitani, majd hozzaszoksz valahogy.
2016. okt. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
A kérdést azért tettem fel mert kíváncsi voltam mások hogyan látnak egy ilyen szituációt, mennyire tartják tolerálhatónak? Férfiak véleménye is érdekelne. Ez az első kapcsolatom így viszonyítási alapom nincs,hogy más párkapcsolatban élő férfiak is flörtölnek-e.
2016. okt. 4. 12:24
 9/35 anonim ***** válasza:
87%
Van aki flortol, igen de nem mindenki, nekem is volt ilyesmi baratom es szakitottam is vele, mar van egy sokkal jobb aki semmi ilyesmit nem csinal :) A gyilkosok tetteit se igazolja, hogy masok is csinaljak... Ezerszer jobb ferfiakat talalhatsz ennel.
2016. okt. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
88%

Az exemnél nekem is volt hasonló.

Kisfőnök egy nagy cégnél Somogy megyében, ahol rendszeresen megfordulnak fiatal tanuló lánykák. Valahogy mindig úgy alakult, hogy egy-két napon belül mindegyik az ismerőse lett facebookon. Furcsálltam a dolgot és rákérdeztem. Azt mondta, nem ő jelöli be őket, gondoltam, persze, a kis huszonévesek egytől-egyig rámásznak a 36 éves kopaszodó kisfőnökre (egy-kettőről még el tudnám képzelni, na de mind?).

Aztán, kiderült, hogy egyik-másikat reggelente be is hordja munkába a kocsijával, ezt még elfogadtam volna, mert nem jár arra busz és ha már úgyis úton van arra egyedül, miért ne venne fel másokat? De amikor kiderült, hogy szinte mindegyikkel még csacsorászik is privát, akkor már éreztem, hogy ez itt több, mint szimplán önzetlen segítség munkába járáshoz. Van 500 ismerőse, abból kb. 400 fiatal csinos lány.

Persze, én voltam a hülye, mert a barátaim már az elején megmondták, hogy ez furcsa, gondoltam bízom benne, amíg nem tűnik fel valami furcsaság...aztán jött a furcsaság, egy hétvégén a kolléganőjével ment kirándulni (ki tudja, mely domborulatokat járták be :D ). Ez már tényleg sok volt nekem is, pedig nem vagyok féltékeny típus.


Szóval, száz szónak is egy a vége, ahol már konkrétan szexről beszél egy másik nővel, ott nincs helye bizalomnak.


Szóval,

2016. okt. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!