Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok veletek is előfordult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok veletek is előfordult már hogy egy csaj 1-2hét vagy hónap beszélgetés után hipp-hopp felszívódott?

Figyelt kérdés
Vagy olyan eset hogy találkoztál vele és meglopott?
2016. okt. 4. 13:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Meg se tudom számolni hányszor tüntek már el minden egyes ismerkedéskor...
2016. okt. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Majd megbánják. Addig válogatnak, míg jól beleválasztanak...
2016. okt. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Egyszer nekem is volt ilyen egy nővel. Egyszer pedig én tűntem el. Van ilyen.
2016. okt. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

1-2 hét, vagy hónap ismerkedés után, ha nem ragad meg a másik, nem jön létre személyes találkozó, simán elhalt a beszélgetés.

Kettesnek üzenem, hogy nekem megérte válogatni, mert így lett olyan párom, amilyenre mindig is vágytam (immáron elég hosszú ideje harmonikus kapcsolatban élünk).

2016. okt. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Rendszeresen van ilyen. Mondhatni minden második lány ezt csinálja. Ezért ismerkedek inkább picit idősebb, de valódi nőkkel, mert bennük már van annyi tartás és bátorság, hogy megmondják mi a gond, ellentétben a 18-20 éves korosztállyal, akik letiltogatnak mindenkit szó nélkül, vagy szarnak válaszolni, de azért még megvárják hogy én töröljem őket, mert még erre is lusták, nem hogy találkozni.
2016. okt. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%

Én tudom, hogy nem szép dolog szó nélkül eltűnni, de nézzük a tényeket...

Egy nőre rengetegen írnak a neten, nekem bizony néha még észben tartani is nehéz volt, hogy kinek kellene válaszolnom. Ha nem válaszolok egyáltalán, akkor azért vagyok bunkó, ha válaszolok, de érdektelen valaki, akkor azért, ha elindul a beszélgetés, de elhal, akkor meg azért...

Sok olyan pasi volt, akikkel elkezdtem levelezgetni, de nem alakult ki érdemi beszélgetés, csak amolyan "hogy vagy?" típusú. Őszintén bevallom, hogy mivel közben éltem az életem, egyszerűen megfeledkeztem róluk...

Ha valaki azt akarja, hogy válaszoljanak neki, akkor tűnjön ki a sok közül. Ennyi a titok.

2016. okt. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
5-ös teljes mértékben igazat adok neked,tiltogatnak mindenkit aztán összejönnek egy nagyképü bunkóval,akinek szűlnek 1vagy 2gyereket aztán utána jönnek ide az oldalra a férfiakat pocskondiázni mert szerintük minden férfi egy undorító féreg,no comment!
2016. okt. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

6-os írj példát mivel tűnjön ki az anyagi jóléten kívül?

Extrém sportok,utazások...

2016. okt. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
# 8: Engem az fogott meg, ha valaki érdekes személyiség, jó kommunikációs készsége van, különleges stílusa, jó humora, stb. Ha valakinél ezt tapasztaltam, rögtön kíváncsi lettem rá, és vártam a leveleit, mindig válaszoltam is rá.
2016. okt. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
9# Hidd el, ez nem igazán tud elég lenni. Rengeteg nővel beszélgettem már, és mindig én vagyok a beszédesebb, szórakoztatóbb. Velem akármiről el lehet beszélgetni, mégsem tudják értékelni. Sokan tényleg csak élik az életüket, és írhatok én bármit. Csak egy kép leszek neki, amiből jönnek az üzenetek. Szerintem jobb lenne azonnal telefonálni, és találkozni minél hamarabb.
2016. okt. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!