Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már ilyen pusztító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már ilyen pusztító kapcsolatotok? Hogyan tudnék kilépni?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy sráccal, eleinte minden szép volt és jó. Kicsit féltékeny volt, birtokló, majd egyre agresszívabbá vált. Az exemet megfenyegette, ha még egyszer rám ír, akkor megveri, pokollá teszi az életét. Én is hibás vagyok, mert a szakitás után még jóban voltam az ex barátommal, barátságban váltunk el. Az új fiú belépett a messengerembe, és azzal fenyegetett, hogy kiteszi a privát beszélgetéseim. Egyik pillanatban tombol a féltékenységtől, a következőben meg teljesen oda van értem. Rászolgáltam a bizalmatlanságra, de azért ugye nem kell így élnem életem végéig? Szakitsak vele, és vállaljam be ha esetleg kárt tesz az exemben, vagy maradjak még, próbáljam helyrehozni? De már félek tôle :-(
2016. okt. 8. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha most félsz, később már rettegni fogsz tőle. Most lépj le amíg nem épített le senkit mellőled, mert már kezdi. Később a barátaid, munkatársaid végül a családtagok jönnek. Megéri?
2016. okt. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Pszichopata.. menekulj
2016. okt. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

Szakíts vele, ha pedig megfenyegeti vagy bántalmazza a volt barátodat, akkor neki lehetősége van arra, hogy zaklatásért, fenyegetésért vagy testi sértésért feljelentse őt a rendőrségen.


Ebből a szempontból az exed különösen könnyű helyzetben van, ha a fenyegetőzés írásban zajlik.

2016. okt. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Ha ez meg kerdes, akkor annyir buta vagy, hogy inkabb hagyjuk is ezt a temat...
2016. okt. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Költőnő? ***** válasza:
100%
Mi az h te is hibás vagy, mert barátsággal váltál el az extől és a mai napig beszéltek...wtf.
2016. okt. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Beteg. Nem szolgáltál rá semmire, ilyenre főleg nem.

Most még meg mered kérdezni, fél év múlva egy önértékelés nélküli zombi leszel.... örökre kiszolgáltatva.


Szakíts vele, ne azzal foglalkozz, hogy mivel fenyegetőzik - az végtelen folyamat. Jól fogalmaztál, "pusztító kapcsolat, téged pusztít. Ne nézd már végig!

2016. okt. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!