Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért írogat az exem amikor ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írogat az exem amikor ő dobott? 7 évig voltunk együtt.

Figyelt kérdés
Röviden a sztori az h egy hónapja mentünk szét a sok veszekedés miatt. Azóta összejött egy lánnyal. De mégis egy hete megint írogatt nekem, keress engem mert jóban akar lenni. Lehet, hogy nem tud elszakadni vagy nem értem mit akar. Nem célozgat, hogy jöjjünk össze megint. De mégis kicsit incselkedik néha.
2016. okt. 8. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért mert hülye.
2016. okt. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
7 évig együtt vagy valakivel, akkor nem olyan könnyű elszakadni nem?
2016. okt. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mégis ő szakított és jőtt össze azzal a másik lánnyal. Most meg írogat nekem. De kibékülni nem akar, de akkor ennek meg mi értelme van? Akkor sztem csak a másikkal kellenne foglalkoznia.
2016. okt. 8. 22:34
 4/5 anonim ***** válasza:

" de akkor ennek meg mi értelme van? Akkor sztem csak a másikkal kellenne foglalkoznia."


Nem tudom, nekem a környezetemben 1 ilyen esetről tudok, ők tényleg barátok maradtak a továbbiakban.

2016. okt. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem meg akar tartani tartaléknak a szemét szexre. Szüntesd meg vele a kapcsolatot!!!
2016. okt. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!