Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy ilyen jellegű párkapcsolat jövőjéről?

Figyelt kérdés
Ki mit gondol egy olyan felállásról, ahol a nő mindent megkap a férfitől, értem ezalatt a normális életkörülmények biztosítását (nem luxus), maximális törődést, gondoskodást minden téren, de szinte teljes mértékben az ő akarta érvényesülne a főbb kérdésekben? Ehhez még jönne az illető férfi beszabályozó természete, és csak akkor kellene neki ez a nő igazán feleségnek is, ha kvázi azt és úgy csinálja, amit ő mond neki.
2016. okt. 9. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Én szeretem ha egy férfi irányító tipus mert én határozatlan vagyok, egyszerűen olyan nőt kell találnod aki kiegészit téged.

Én elvselném ezt,néha lennék "rabszolga" (pl.ágyban) vagy néha ő nekem. :)

Szeretek felnézni egy férfira, akitől lehet tanulni,(bármit), erős,megvéd, és nem gyáva,de ne legyen erőszakos.

2016. okt. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő, ez lemaradt.:)
2016. okt. 9. 13:26
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Normalis eletkorulmenyeket,torodest,figyelmet egy normalisabb ferfitol is megkaphatsz,es meg csak csicskanak sem kell lenned.
2016. okt. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

En tarsat szeretnek,nem pedig egy fonokot.

voltam mar olyan kapcsolatba,ahol elvoltam szamoltatva,es be voltam szabalyozva. Ami mar tul megy egy kompromisszumon.

tobbek kozt ez miatt szakitottam.

2016. okt. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Már felnőtt ember vagyok, nem lennék olyan párkapcsolatban, ahol gyerekként vagyok kezelve és nekem sem kéne olyan, akinek a szülője lennék. Társra van szüksége egy felnőtt embernek, nem egy nagykorú gyerekre vagy egy szülőre.
2016. okt. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem normális.
2016. okt. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!