Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lenne a jó megoldás?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit tegyek.. Teljesen magam alatt vagyok.

2 hónapja szültem a kislányom(császárral) mostanában annyira rossz a kedvem. Párommal folyton veszekedünk. Mindig megbánt pl:. kövér vagyok,belém köt bármibe..

Hiába mondtam neki hogy törődésre van szükségem semmi változás. Annyira egyedül érzem magam és magányosnak. A legjobb barátnőm elköltözött innen 100 km-re. Szóval magyarán senki nincs akivel egy jót beszélgetni tudnák..

Anyósomékkal ezeket nem tudom megosztani.

A párom sem ért meg. Gondolkoztam rajta vissza szokom a dohányzásra legalább az egy kicsit lenyugtatna(már nem cicizik a lányom). De ezt is megakarja tiltani. Egyszóval mindenbe birtokolni akar.. Nem tudom mit tegyek :( annyira tanácstalan vagyok...


2016. okt. 9. 15:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A terhesség előtt is így viselkedett?


Szerintem egyébként kettős a probléma. Te depis vagy, őt pedig zavarja a változás és rosszul reagálja le. A kettő együtt pedig borzalmasnak tűnik.

2016. okt. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne hagyd hogy birtokoljon hisz neked is jogod van mindenhez.de az eléggé szomorú hogy nem törödik veled beszélj vele probáld meg mégegyszer,de az milyen gusztustalan hogy kövérnek nevez a párod hogy tudod eltűrni ,kislányt ajhádékoztál neki ami a legszebb dolog az életben és ő meg igy viselkedik veled ezt ne tűrd ne hagyd magad.
2016. okt. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

az a baj hiába mondom neki.. egy ideig így szerelmem stb. aztán malac,disznó stb..

Ne egyek édességet,ne egyek ezt azt, ne cigizzek ne csináljak semmit, inkább vegyek be nyugtatót.. Mondom ja kedves vagy inkább gyógyszerezzem magam.

2016. okt. 9. 15:32
 4/9 anonim ***** válasza:
Te ne halgass rá tedd azt amit jónak érzel,de semmikép sem gyogyzerezd magad.
2016. okt. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Megmondom az igazat nem akarok cigizni meg félek is újra rágyujtani de ez az ideg amit nap mint nap átélek nem hagy más lehetőséget. :((
2016. okt. 9. 15:45
 6/9 anonim ***** válasza:

"már nem cicizik a lányom"


2 hónap után???? Ezt eléggé elkapkodtátok mostanában minden tele van azzal h érdemes 1 éves korig.


Egyébként a kérdésre a válasz nehéz, kellene egy barátnő a férjedet te ismered, mi nem tudhatjuk hogyan lehetne megbeszélni vele.

2016. okt. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Őszintén? Váljatok el!

Erre nincs más megoldás. Teljesen felesleges húzni egymás idejét.


Te szülés utáni depresszióban szenvedsz, amiből akkor van kiút, ha támogató a környezet.

A férjed pont nem ilyen.


Nem tudni, mennyit híztál, de császár után két hónappal nem kéne elkezdened drasztikusan diétázni és tornázni.

Viszont ilyenkor sokan menekülnek bánatevésbe, az is olyan pótcselekvés, mint a cigizés. Még többet fogsz hízni.


A barátnődnek nincs telefonja? Internet? Jobb a semminél.

Baba-mama klubban remekül lehet barátkozni.


Minden megoldható, ha akarjátok. De itt szerintem hiányzik az akarat. Nincs értelme húzni ezt tovább, csak kikészülsz teljesen.

2016. okt. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem azért nem cicizik mert nem akartam de a rengeteg stressztől elapadt a tejem hiába próbáltam a legnyugodtabb maradni..
2016. okt. 9. 16:27
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Először is, gratulálok a kislányodhoz! =)

Másodszor.. lehet, hogy szülés utáni depressziód van, és ezen a párod hozzáállása sem segít. Véleményem szerint az lenne a legjobb, ha leülnétek, és megpróbálnátok megbeszélni, hogy ki mit szeretne, mert neked, neki, és a gyermeketeknek is az lenne a legjobb. A dohányzás káros szokás, lehet védeni akar csak, nem ismerem! =) Én ezeket próbálnám meg, de én a helyedben felkeresnék egy orvost, mert lehet, hogy nálad is a szülés utáni depresszió jelentkezett.


Remélem hamarosan jobbra fordul a helyzet, és sok boldogságot a kicsikéhez! =)

2016. okt. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!