Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire jó amikor hazudik?

Figyelt kérdés
Ùgy érzem a párom hazudik, mert irogat más csajoknak és mikor meg tudom hirtelen ideges lesz.
2016. okt. 9. 16:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Írj értelmesen. Előzmény is több lehetne.
2016. okt. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
irogat más nöknek es mikor eszre veszem vagy a nö meg irja nekem mit irtak akkor a pasim mást mond és ideges lesz. ha igazán szeret miért hazudik. tudom hogy szeret de miért teszi ezt.
2016. okt. 9. 17:23
 3/11 Rony's ***** válasza:
Ha egyértelműen bizonyított hogy más csajokkal írogat, és még le is tagadja, miért is vagy még vele? Szeret? Hmm, hazudna ha szeretne?
2016. okt. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Még most dobd ki,ha szeretne és veled akarna lenni nem irogatna más csajoknak.
2016. okt. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
de mire jó neki ez miért csinálja velem ? akkor miert nem mondja meg hogy váljunk külön. és van mikor elöttem irogat másnak mar többször montam neki hogy ne és meg igérte nem fogja és még is.
2016. okt. 9. 18:16
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez azért attól is függ, hogy mit írogat.

Nekem is sok barátom van az ellenkező nemből, akikkel sokat kommunikálok írásban, de sosem voltam hűtlen.

2016. okt. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Rony's ***** válasza:
Ha szeret akkor nem titkolja ha más lánnyal beszél , főleg ha csak haver/barát. Ha titkolja akkor ott más is van. Ha szeret akkor nem hazudik, legalábbis ez lenne a normális.
2016. okt. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy azért titkolja, mert a kérdezőt eleve az irritálja, hogy a lány barátaival beszélget.

Legalábbis számomra nem derült ki, hogy most mi a helyzet.

2016. okt. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
de ha nem szeret már ugy akkor miert él még velem? akkor miert nem akar elhagyni ?
2016. okt. 9. 21:03
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én exem is csinálta nem az a baj hogy ír valakinek hanem az ha titkolja meg ideges lesz.Azért van veled mert épp nincs más.Mióta vagytok együtt?
2016. okt. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!