Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom már nem akar velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom már nem akar velem szexelni, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok,a párom 30.. 4,5 éve vagyunk együtt és az utóbbi félévbe elkezdte hogy nem igen kíván nem is mutatja ki..heti 1x vagyunk együtt úgy,ha közeledek felé mondja hogy hagyjam abba ugyse lesz semmi,állítja hogy nem csal meg...próbáltam vele beszélni hogy, ez nekem így 20 évesen elég kevés de nem tesz ellene semmit ugyan akkor mondja, meg próbálja éreztetni hogy szeret..nem tudom mi tévő legyek ?!
2016. okt. 9. 16:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%

Gondolom te vagy a no. Hm ha egy 20 eves leanyzot nem kivan egy harmincas ferfi 3 opcio johet szoba

-egeszsegugyi gondjai vannak

- lelki eredetu a problema,stressz munkahely stb

- megcsal v meg akar es van egy masik jeloltje

Ha kicsit bovebb lenne a leiras konnyebb lenne talagatni

2016. okt. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
98%
Gondolom, mar megvan helyetted az uj 16 eves bugyuta tini bula, mert te mar tul komplikalt vagy neki agyilag.
2016. okt. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
10%
Biztos búza. Én dugnálak.
2016. okt. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Hát szokta mondani hogy fáj a térde meg stressz stb de szerintem nem lehet mindig erre fogni..igen én vagyok a nő,bocsánat kimaradt
2016. okt. 9. 16:59
 5/17 anonim ***** válasza:

a stressz egy elég alattomos állatfajta. ez még jobb eset, másoknál sokkal durvább dolgokra is képes (pl. halál)


simán elképzelhető egyébként, hogy csupán a stressz, a fáradtság meg a megszokás miatt van.

heti 1 amúgy még nem is olyan kevés...


figyu, inkább azon kéne elgondolkoznod: te mit tettél eddig azért h ez a helyzet megváltozzon? pl. valami újítás szexuális téren?

2016. okt. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
folyamatosan próbálkozok,szebbnél szebb fehérneműkkel stb..egyik reggel is (11órakor) felvettem egyet és puszival ébresztgettem, kinyitotta a szemét és lebaszott h minek ébresztettem fel és elfordult..
2016. okt. 9. 17:12
 7/17 anonim ***** válasza:
52%
ki kell dobni, ha nem elégít ki rendesen. úgyis az a vége
2016. okt. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
68%
Na az utolsó komment..ezt nőként is fájdalmas volt olvasni. Nekem ilyen esetből egy is elég lenne. Lebasz hogy felkeltetted. Vicc. Én elhagynám, könyörögtél eleget. Van rengeteg korodbeli srác aki megbecsülne és ha akarod minden nap megcsinálna.
2016. okt. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
hát igen..van benne valami..csak szeretem és ezért nehéz a döntés fejbe eldöntöttem már de a szívem még nem törődött bele
2016. okt. 9. 18:04
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem az életkoron múlik! Egy 30 éves is ugyanúgy megbecsülheti és bánhat vele így, mint egy 20 éves.

Semmi garancia nincs rá, hogy majd a vele egykorú párja normálisan fog vele bánni.

Itt a sráccal van a gond, nem a korával.


Szerintem is felejtős kérdező!

2016. okt. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!