Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, akinek rendes kapcsolatában az egyik fél nyitott kapcsolat létrehozását kezdeményezte?

Figyelt kérdés

Hogyan történik az ilyen?


Szeretném leélni az életemet vele, de szeretnék kalandokat és kicsapongó életet, pl amikor nem vagyunk egymással.

Most távkapcsolatban vagyunk.


Vagy milyen más mód lehet arra, hogy megélhessem az ilyen vágyaimat szakítás nélkül?

(Hazugság-átverés nem játszik)


2016. okt. 9. 19:07
 1/4 A felhasználó ***** válasza:
21%
A megállapodást nem véletlenül hívják így. Úgy nem fog menni, ha mellette még r1banckodni is akarsz.
2016. okt. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%

1#

Honnan tudod, hogy a kerdezo nő???

Mi van ha ferfi?? Akkor is ri***nckodik???

2016. okt. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Így van, pont az ítélkezés csökkentése miatt fedi homály a nememet, de így is megkapom a magamét :D


Az, hogy miben állapodunk meg, csak a két félre tartozik, ránk, nem pedig társadalmi elvárásokra. Viszont...

Szóval nekem hatalmas nagy hasznomra van ez a kapcsolat, és szeretnék mégtöbbet kihozni belőle-magamból :)

De úgy gondolom ilyen nyitott kapcsolat dologgal pengeélen táncolnék :(


Hogyan tudhatnám meg, mik a motivációi? Nem hozzuk fel egymásnak, hogy milyen jó ez a pasi/csaj, csak annyit vallottunk be, hogy meg szoktunk nézni másokat is, de ez természetes :) ennyiből nem tudok következtetni, hogy hazaküldene-e ha nyitott kapcsolatot kezdeményeznék :o több információt szeretnék, és szeretném tudni hogyan!

2016. okt. 9. 19:51
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy lehetőség jutott eszembe, én már használtam.

Felhozod úgy, pl. hogy egy kollégád/ismerősöd mesélte, hogy nyitott kapcsolatban élnek, mi a véleménye az ilyenről és akkot látni fogod a reakcióját. Szerintem ez a legjobb módja, ha tudni akarod, de nem akarsz konkrétan rákérdezni.

2016. okt. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!