Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Remélem, vagyis tudom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Remélem, vagyis tudom, hogy nem történt semmi. " Mennyire lehet ezt elhinni?

Figyelt kérdés

Barátom egyik este a barátaival sörözött, majd elmentek bulizni egy szórakozóhelyre. Korábban nem tulajdonítottam ennek nagy hangsúlyt, mindig megkérdeztem, hogy milyen volt, ugyanazok a srácok voltak, vagy többen voltak stb.

Egyik nap viszont szó szót követett és azt mondta, hogy táncolt egy lánnyal és "remélem, vagyis tudom hogy nem történt semmi"

Nekem ez elég rosszul esett, kb azt sem tudja, hogy mi történt, és reméli, vagy tudja hogy nem történt semmi?

Igazából nem tudom mit gonodljak, mivel szinte ő sem tudja mi történt, de ha esetleg mégis csókolóztak, hiába hogy részeg volt, akkor ez máskor is előfordulhat.

Mit gondoltok erről?

25. N


2016. okt. 9. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak kiváncsi volt a reakciódra, féltékennyé akart tenni.
2016. okt. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ, bár kicsit kétlem, hogy így lenne. A féltékenység is meg tud ölni egy kapcsolatot. Nem hiszem, hogy azt szeretné ha féltékenykednék...
2016. okt. 9. 19:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Mondd a párodnak,hogy derítse ki,hogy történt-e valami, ne neked kelljen...

Én kiakadnék ezen. Biztos, hogy nem hagynám annyiban! Ne hagyd, hogy hülyének nézzen. Esetleg kérdezz rá a haveroknál.

2016. okt. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!