Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleakarnak rondítani a kapcsolatomba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nyáron egy társaság által "ismerkedtünk"meg akkor ugyan még nem voltunk együtt a barátommal,de már akkor is nagyon alakulóban volt.Persze a bemutatkozáson semmi nem történt,nem is beszélt a nő a barátommal,de már szeptember óta ír neki legalább hetente egyszer,hogy hogy van,mit csinál,merre járkál.A múltkor is találkoztunk egy étteremben mi pedig csak épphogy oda dünnyögtünk neki egy köszönés félét,este meg már mutatja a barátom,hogy írta neki miért nem ment oda hozzá beszélgetni.Pedig tudja,hogy együtt van velem,mert látott minket kézen fogva.

Én elhiszem,hogy kedves akar lenni,de miért ír neki hetente?A múltkor is még csókos jeleket küldözgetett neki elköszönéskor.Mondtam,hogy tiltsa le de nem akarja,mert ha bárhol összefutnak akkor neki lesz kínos,mert nem szólt egy rossz szót sem.

Mit csináljak?


2016. okt. 10. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
tulreagalo
2016. okt. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Te semmit. Elhiszem hogy idegesít, de nincs annál gázabb, ha megpróbálod leállítani a csajt. Vagy nem tudom mire gondoltál. Itt a pasidon múlik minden. Nem kell letiltani vagy bunkónak lenni, egyszerűen nem kell bájcsevegni vele. Vagy ha megkérdezi mit csinál, megmondja hogy épp ezt vagy azt csinálom a barátnőmmel. Ha a párod nem flörtölget vele akkor lekopik magától. Ha viszont a párod adja alá a lovat akkor el kéne beszélgetni vele. Amíg erről nincs szó ne idegeskedj rajta.
2016. okt. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha eddig se beszélgettetek egy szót se, miért lenne kínos, ha letiltja?

Valami másért szeretné a pasid nyitva hagyni ezt a kommunikációs csatornát.

2016. okt. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Velünk is ez volt, csak nálunk már odáig fajult, hogy a csaj odajárkált a barátom munkahelyére, meg a lakásunkhoz... Természetesen én voltam a szemét, amiért írtam a csajnak, hogy kopjon le...
2016. okt. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!