Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg lehet bízni egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet bízni egy olyan lányban akinek nem volt még komoly kapcsolata?

Figyelt kérdés
A lány 18 éves, szűz, és nem volt még neki komoly kapcsolata, csak két ilyen kis semmi. Én 5 évvel idősebb vagyok, túl vagyok mindenen, már biztos pontot keresnék. Igazából nagyon szeretem, mint nőt, mint embert egyaránt, de tartok tőle ha összejövök vele maximum 1-2 évig bírná, majd keresne mást "kíváncsiság" és egyéb címszavakkal, még akkor is ha mindent megteszek érte. Szerintetek is törvényszerű ez, vagy én gondolom túl?
2016. okt. 10. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem 18eves lannyal kellene megallapodasban gondolkodni.

tul fiatal,ennyi.

biztos van nagy ritkan egy kivetel..de o kb most fog erettsegizni,vagy epp h elkezdett vmi uj szakmat .. ah.

2016. okt. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem maximálisan megbízhatsz benne. Kicsit túlgondoltad a dolgot. Szerintem, ha jobban megismered úgyis eldől, hogy milyen. Szerintem add meg neki az esélyt!
2016. okt. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ennyi voltam, mikor összejöttünk a párommal. Már 10eve. Szerintem ez egy hatalmas baromság, aki olyam természet az sosem fog elnyugodni, vagy kiélni magát. Persze ettől még nem biztos hogy működni fog, hisz nagyon sokat változtok még mindketten. Nem biztos, hogy összeilletek. Ezt nem lehet kiszámítani. Majd utólag kiderül.
2016. okt. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Őszintén, a ki 14 éves korától tologatja le a bugyiját, abban tudnál megbízni?

Szerintem, túl agyalod a dolgot. Mindegy, 18-20-30 egy nő, egyik sem garancia egy hosszú távú kapcsolatra. Én, 16 éves lánnyal jöttem össze és nem keresett mást. Ezt viszont, akkor nem tudhattam.

2016. okt. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!