Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális a párom reakciója?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális a párom reakciója?

Figyelt kérdés
Felhívott egy volt kollégám (férfi, ezer éve házas, gyerekekkel), hogy a városban van, van-e kedvem találkozni, beszélgetni egy kicsit. Igent mondtam, mert nagyon rég nem beszéltünk, pedig régen, míg egy helyen dolgoztunk, nagyon jóban voltunk. Párom kiakadt hogy ki ez a férfi, mi az hogy így felbukkan a semmiből, miért nem említettem eddig, biztos rám akar hajtani, stb, stb. Tény hogy nem sok férfi barátom van, így nem volt oka eddig ilyenek miatt féltékenykedni, de szerintetek normális a reakciója? Egy nőnek nem lehetnek férfi barátai? Ti is kiakadnátok a helyében?
2016. okt. 10. 17:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kávé mellett lehet régi kollegákkal találkozni. Mindenkinek jolesik egy kis beszélgetés. Esetleg miért nem hivod el a párodat is. Az én férjemnek is volt kolleganője aki elköltözött és erre járt összefutottunk vele, és évek óta időnként ellátogatunk egymáshoz. Jó kis baráti társaság alakult ki köztünk.
2016. okt. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Elhívnám a páromat is, ha megígéri hogy nem rendez jelenetet.
2016. okt. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Figyelj ,nem minden ember egyforma van akinek belefér az ilyen dolog meg van akinek nem ez van.
2016. okt. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az enyem nem akad ki ilyesmin. Egyikunk se akar masoktol semmit, es ezt tudjuk is szoval nem parazunk azon ha joban van a masik ellenkezo nemuekkel.
2016. okt. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is elhívnám magammal a páromat.

Szerintem amúgy normális a reakciója, mindaddig amíg nem viszi túlzásba.

2016. okt. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem akadna ki ezen a párom, jó szórakozást kívánna és ennyi. Fordítva dettó. Szerintem ha ez nem így működik, az régen rossz.
2016. okt. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Abból kell kiindulni, hogy egy nő nem jelenti be a férjének, hogy megcsalja. Tehát ha bejelenti, hogy

egy régi barátjával találkozik, akkor nem azért megy.

Ez inkább becsülendő, mert vannak nők, akik csak

elhúznak, "egy barátnőmmel találkozok" címszóval,

aztán megy a régi baráthoz. Félreértés ne legyen,

nem megcsalni megy, de már a férfi hozzáállása miatt

hazugságokra kényszerül.

2016. okt. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%
Én nem akadnék ki, de megértem a párod reakcióját, mivel ha egy férfi kettesben szeretne találkozni egy nővel, akkor gyakran nem csak barátkozni vagy nosztalgiázni akar. Ebből a szempontból pedig irreleváns, hogy házas és vannak gyerekei.
2016. okt. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Felőlem jöhetne, tényleg szigorúan baráti találkozó, soha nem volt köztünk semmi ezzel a férfival egyikünk részéről sem. De ahogy ismerem a párom, végégduzzogná a találkozót, és nem akarom ezzel mindhármunkat kínos helyzetbe hozni.
2016. okt. 10. 19:01
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeség hogy menjen el a párod, nincs is közös témája a volt kollegáddal. Ez akkora hülyeség, hogy magunkkal kell cipelni mindenhova a párunkat. Nekem is van nak fiú barátaim, és neki is lány. Szeretjük egymást és eszembe nem jutna hogy megcsal, vagy én megcsaljam.
2016. okt. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!