Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párommal szeretjük egymást....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manócska1 kérdése:

Párommal szeretjük egymást. Sajnos, az intim dolgok már nem működnek. Mit tehetnék? Senkivel nem tudok erről beszélni. Priviben írhatok valakinek?

Figyelt kérdés
párom,gondok

#gondok privi
2016. okt. 10. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

"Senkivel nem tudok erről beszélni."


Ha a párod neked senki, akivel ELSŐ SORBAN MEG KELLENE BESZÉLNED A PROBLÉMÁT, akkor gratulálok neked!


Ne mással akard már a szennyest megbeszélni, hanem csakis a pároddal!!!

2016. okt. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

+1


Manócska is Mazsolával beszélte meg a gondjait, ki mással.

2016. okt. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is újabban alig áll fel, pedig egészséges vagyok tudtommal és sportolok is, szedek vitaminokat is, de egyszerűen nem áll fel. Bezzeg mikor munkahelyi gyakorlaton voltam egy kecske telepen, ott olyan rég elfolytott érzések törtek elő bennem, mint még soha. Nagyon erős késztetést éreztem, hogy leteperjek egyet, ha nem lettek volna ott munkatársak, akkor talán meg is tettem volna. Ilyen erős vágyat a feleségem iránt sem éreztem, kivéve az első pár hónapban. Talán furán hangzik az én esetem, de azt hiszem ahány ember, annyi féle oka lehet az elhidergülésnek, nálam inkább ez az animálos oldal jön be újabban, mit az asszony. 34/F
2016. okt. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak le kêne vágni a szerszámát, vagy összezárni egy kanos mènnel.

Szóval: a PÁRODDAL beszèld ezt meg, me idegenekkel! Ha nem tudjátok ezt a "semmisèget" megoldani,akkor mi lesz kèsőbb?

2016. okt. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi
2016. okt. 10. 20:49
 6/8 anonim válasza:
100%

Szia!

Nekem írhatsz ha gondolod :)

2016. okt. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Addig míg a pároddal nem beszéled meg a problémákat, addig ne is számíts változásra. Ahhoz, hogy ő is változtatni tudjon minden bajokat el kell mondanod neki és kettőtöknek kell megoldást találni erre az egészre. Az már más kérdés, hogy ezek után lesz e változás.
2016. okt. 11. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem írod konkrétan mi a problémád,de nekem az a tapasztalatom hogy nem mindent lehet megoldani és megbeszélni.Főleg a szex terén.Most mindegy hogy lelkileg vagy fizikailag van a baj,esetleg múlik a szerelem.Valószínűleg nem illetek össze,amit lehet erőltetni,megbeszélni,de megoldani kicsi az esélye.
2016. okt. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!