Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomnak most lesz államvi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak most lesz államvizsgája, és nagyon kitört rajta a szorongás. Hogyan segíthetnék neki?

Figyelt kérdés

Aki mondjuk személyes tapasztalatból tud valamit, az nagyon jól jönne. Nem tudok vele találkozni, mert bár azt mondja, velem a legnyugodtabb, mégis fél, hogy ha kettesben vagyunk, nem tud uralkodni magán (majd' 2 hónapra elutaztam, azóta nem találkoztunk). Már évek óta problémája van ezzel, és már egészen feljavult, de az utóbbi napokban szinte sírva hív fel. Tegnap 1 órát aludt, ma még egyet sem. Nem tud lenyugodni. Jár szakemberhez is.

Annyira szeretnék tenni valamit, és nem tudok. És rettegek, hogy mi lesz, ha az izgalom miatt nem sikerül neki. Nem tudom, akkor mi lenne vele. 2-3 napja szinte rá sem ismerni. :( A vizsga jövő héten lesz.



2016. okt. 10. 22:40
 1/10 anonim ***** válasza:
A barátodnak szorongásos betegsége van, vagy pánikbeteg? Tapasztalatból mondom hogy a szorongásra az egyetlen módszer az ha szembe megy a félelmével. Semmi màs se gyógytea se nyugtató semmi. Nem tud mást tenni mert az agya ilyenkor kikapcsol. A vizsga egyszeri alkalom túl lesz rajta és kész. Az élet más területein is ilyen? Legyél vele addig is.
2016. okt. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szorongásos megbetegedés + ocd :/

Általában nem jelentkezik más, csak hogy mindent nagyon rendben tart. Nem tudok személyesen vele lenni. Én azt hiszem, az lenyugtatná, de fél, hogy mi lesz, ha elterelődik a figyelme (na nem mintha a félelem ne terelné el)

2016. okt. 11. 00:26
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha pszichésen egészséges lenne, azt mondanám, az ő harca. Én most szakvizsgázom, a sorstársaimmal pont azon nevettünk, hogy mindegyikünknek folyton jön fel a gyomorsav, kupi van otthon, van aki nem alszik, van aki csak egyféle kaját bír enni. Pedig mi már mind elég sokat próbált harcosai vagyunk az életnek 😀


Így, hogy pszichésen beteg, nagyon nehéz. Arra nem tudod rávenni, hogy igyatok meg egy kávét valahol. Nem kell egész nap együtt lógni csak rövid kikapcs.


A figyelmét biztosan nem tereled el.ilyenko pont az szokott lenni, hogy a szorongàstól nem bír tanulni, ettől még jobban szorong. Van, aki hajlamos erre az ördögi körre.


Viszont ha meg semmiképp nem akar Veled talizni, akkor el kell ezt fogadni. Felnőtt ember.

2016. okt. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mármint a kávés ötlet az kérdés.

Nem tudod rávenni?

2016. okt. 11. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Diavolino44 ***** válasza:
Orális szex egesz jo terápia :D
2016. okt. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%

Beszari egyetemista szar.

Te is hagyd magára hónapokra.....

Zsák a foltját. Amúgy meg kit érdekel a nyomorod?

2016. okt. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
31%
Két nagy pofon, oszt megmondanám neki, hogy növessz magadnak farkat apukám, ez a rinyálás nem jön be senkinek.
2016. okt. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

én kétszer buktam államvizsgán......

januárba megyek 3x...... mmit mondjak eerre???



nagyon para és szopatnak

2016. okt. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szerintem nem lesz más választásom, mint hagyni. Nem akar találkozni velem. Már azt mondta, eltolja a vizsgát fél évvel, de erről egyelőre sikerült lebeszélnem. Majd meglátjuk, mi lesz a vizsga után, visszaenged-e az életébe.
2016. okt. 11. 20:32
 10/10 anonim ***** válasza:
Reméljük, nem tolja el. Kicsit aggasztó, amit csinál, az élet többi területén remélem, nem ez van...
2016. okt. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!