Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veletek is türelmetlenül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is türelmetlenül beszél a párotok sokszor, amit észre sem vesz?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt, 30 körüliek vagyunk, és az a tapasztalatom, hogy a nőnek mindig többet kell eltűrnie, a férfiak ezt kívánják meg. Hogy én legyek türelmes velük, de a mostani párom is sokszor úgy szól hozzám, hogy rosszul esik. Ő ezt észre sem veszi..nem nagy dolgokról van szó, csak szerintem ő is beszélhetne velem hasonló tisztelettel, mint ahogy én beszélek vele. Más részről kezdem megunni, hogy nem vesz nekem semmit, mikor tudja, hogy bármivel el lehet engem varázsolni. Csak azért sem. Más kapcsolatban is nagyon gyakran vélem felfedezni, hogy a nőknek el kell tűrnie, hogy nem beszél velük valami tisztelettudóan a férjük, vagy párjuk, illetve megengednek maguknak olyan stílust, amit fordítva nehezményeznének, ebben biztos vagyok. Kinek mi a véleménye erről?
2016. okt. 11. 10:57
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
100%
Az a véleményem, hogy nem kell eltűrni a türelmetlenséget, tiszteletlenséget.
2016. okt. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
91%
Nyilván minden más téren is megaláz. Miért nem lépsz le?
2016. okt. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
23%

Én meg azt tudom, hogy a nők nagy százaléka paranoiás, és bármilyen mozdulatot, megnyilvánulást képesek úgy értelmezni, hogy ellenük irányul.

Ráadásul avval is felhergelik magukat, ha nem mondja el a párjuk naponta 253x, hogy szeretlek, imádlak, stb. Meg kis ajándék, ezazamaz.

Ezt már személyes támadásnak veszik, amiből a férfi normál üzemmódban azt veszi észre, hogy este fal fele fordulva van a párja.

Magyarázat nuku, marad a találgatás, stb.

Csak mivel a nő nem férfi, nehezen sakkozza ki, mi baja van élete szerelmének néha.

2016. okt. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:
Na most látható, hogy a férfi hozzászóló ugyanazon a véleményen van, mint a legtöbb férfi. Hogy közel nulla kedvességre a nő legyen mindig feldobva. Miért olyan nehéz elfogadni, hogy a nők inkább érzelem alapon működnek, és igen is figyelmességet igényelnek. te sem tudsz boldoggá tenni egy nőt, ha a párod a fal felé van fordulva az tudod mit jelent? Hogy van olyan intelligens, hoyg tudja, hogy nincs értelme veled konfrontálódni, mert egy meddő, gyerekes, pitiáner vita lesz belőle! Olyan könnyen mondjátok,hogy meg kell beszélni a dolgokat, közben meg, ha erre sor kerül, akkor meg annyi a vita lényege, hogy a nőnek nincs igaza. Én is inkább a fal felé fordulok, mint csőlátású érveket hallgassak makacs embertől.
2016. okt. 11. 12:00
 5/50 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkivel azt csinálnak meg, amit hagy. Én meg ezt vettem észre.


Ha úgy szól, ami neked bántó, akkor jelezd. Nem hisztizni kell, de azért tudja, hogy hol vannak a határok.

Eltűrni pedig semmit nem kell. Ha direkt bánik így veled, akkor lapátra kell tenni, nem pedig a könnyeid nyeldesve elviselni. Ha az első után kidobod, most már nem beszélnetne így veled.


Többnyire a kapcsolatfüggők viselkednek így. Mivel inkább van egy barom mellett, mint egyedül. Akkor meg mit lehet mondani?

Ha a sarkon állva lóbálod a retikülöd, ne sírj ha megkérdezik a tarifát.

2016. okt. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 A kérdező kommentje:
utolsó...a hozzászólásod 75%-a bullshit, főleg a szólásmondásokhoz, és diagnózisokhoz tartom egy kicsit szerénynek a mondanivalódat és -feltételezem- a mögöttes tudást. egyébként az első mondatodban igazad van. a többit kár volt hozzáokoskodni. indoklás: nevetséges lenne ezért kidobni valakit az első alkalomnál, engem pont teljesen normális idő múlva kezdett el zavarni. a kérdésem az volt, hogy más ezzel hogy van. szándékom az, hogy felmérjem, hogy más mennyire tűri ezt el, vagy talán én vagyok kiemelkedően érzékeny.
2016. okt. 11. 12:06
 7/50 anonim ***** válasza:
100%
Igazat adok az 5. hozzászólónak. Aki bunkó volt velem, azzal nem foglalkoztam sokáig és utólag úgy látom, hogy nagyon jól tettem. Nem is kell kedvességért kuncsorognom és ilyen kérdéseket feltennem, mint a tiéd.
2016. okt. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 A kérdező kommentje:
óh, akkor te nagyon profi lehetsz
2016. okt. 11. 12:12
 9/50 A kérdező kommentje:
nem igazán érzem hogy szeretnék olyan lenni, mint te:) bunkónak lenni nem nehéz, én árnyaltabb személyiség vagyok és érzelmileg is szeretek ilyen széles spektrumon mozogni. ebben a válaszodban is vagy 3 felesleges bunkóság volt, amiért nem tudom értékelni a mondanivalódat. talán ugyanannyi volt belőle kódolható, hogy nem kell eltűrni a bunkóságot.
2016. okt. 11. 12:16
 10/50 anonim ***** válasza:
100%

"nem igazán érzem hogy szeretnék olyan lenni, mint te:)"

És mégis ki a fene kért meg rá, hogy olyan legyél, mint én? Nagyon elbeszélsz a válaszok mellett, úgy érzem. Mintha azt keresnéd, mi lehet az, amin megbántódhatsz, hogy aztán legyen okod, lehetőséged szurkálódni. Igazad van, veled tényleg nem nehéz bunkónak lenni. Gyakorlatilag bárki az, akit annak szeretnél látni.

2016. okt. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!