Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom tetkót akar, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom tetkót akar, de (többi lent)?

Figyelt kérdés

Én ellenzem a dolgot, nem szeretném, hogy "összefirkáltassa" a testét. Ráadásul nem úgy akar tetkót, hogy valamit szimbolizáljon vagy jelentése lenne, csak "keménykedésből". Beírta a Google-ba, hogy "manly tattoo" és most azok között válogat valami halálfejeset vagy hasonló ilyen "kemény vagyok" mintákat, közben ő meg egy full érzékeny, szeretetreméltó jellem, de a külvilág felé ezt nem mutatja.

Nektek mi erről a véleményetek?


2016. okt. 11. 18:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
igy énse támogatnám. úgy is megbánja ;)
2016. okt. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%
Hmmm-hmm, ilyenkor nem ér az "ő teste azt csinál vele amit akar?" sokszor hallani ezt más esetekben...
2016. okt. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Mit akarsz valakitol, akinek annyi esze van (mellesleg ezzel az otlettel egy komolyabb tetovalomuvesz kirohogi es hazakuldi), hogy a googlerol "manly tattoo" kereses segitsegevel akar valamit orokre a borere varrattni? Viccen kivul.
2016. okt. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Elég gáz dolognak tartom. De meg nem tilthatod. Elgondolkodnék, hogy kell e nekem ilyen pasi. Most az más ha 16 évesen még jó ötletnek tűnt. Nem vagyok amúgy alapból tetkó ellenes.
2016. okt. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Hát a faszik 100% -a keménykedésből rajzoltat ilyen halálkaszával sárkánykigyótigris maorikrikszkraksz szarokat magára hogy ő legyen a bika a téren lássák hogy ő menő. Semmi extra ,mind ezért teszi csak ciki lenne bevallani.


beszéld le róla,hogy te így szereted ahogy van,igazi férfinak tartod így is , nem kell másnak keménykedni ezzel ,meg nem ettől lesz menő hogy beáll a tucatbirkák közé.

2016. okt. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
szánalmas, én kiröhögném, ha a párom ilyet akarna
2016. okt. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mert az jobb mikor a nő kiszívatja a haját platinára és ha erre rossz szót mondasz akkor jön az "ő teste" joker és kötelező lenne tapsikolni hozzá?
2016. okt. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A hajszinezés nem maradandó
2016. okt. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
53%
#5 mert a csajok azért tetoválnak nonfiguratív bokakarkötőt, meg a derekukra szemöldököt és mufftól 3 cm-re "havervagyjános" 2 rózsaszál között áthúzva szarságokat, mivel baromi komoly mély jelentéssel bírnak számukra. Nem hinném, hogy ez nemi sajátosság lenne.
2016. okt. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ez a srác Bruce Lee utódja, és azt mondja a 17. másodpercnél, hogy negatív egregore jár a tetoválással szuvenírként. Valami energiaszörny árukapcsolás lesz, ha hisz benne, ha nem. https://www.youtube.com/watch?v=zxjuZa7gNnw Érdemes odafigyelni az ilyenekre.
2016. okt. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!