Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van baj, nem kevés, de meglehe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van baj, nem kevés, de meglehet még oldani?

Figyelt kérdés
A hölgy 32 én 26, 2,5 éve vagyunk együtt, soha nem volt gondtalan a kapcsolatunk, de általában mindig túlvészeltük, ő nagyon szerelmes belém én inkább nem..Nem tudom eldönteni, hogy próbáljam helyre hozni vagy inkább legyen vége! Sok minden mellette szól mint pl, hogy okos, intelligens, csinos, mindent megtesz értem és a boldogságomért, szerintem nem csalt még meg, megbízok benne, simán.. Szeretek utazni a nagy világban, vele lehet mert perfekt angol és van pénze h felesbe tudjuk ezeket a költségeket téríteni.. egy a jövőképünk, családról, házról.. De megcsaltam már, igen azért mert keresem azt ami hiányzik, de ez nem derült ki.. kicsit zavarodott vagyok, mindenki dicséri h milyen csinos barátnőm van, most miattam fogyott 10 kilót tényleg 10/10. Vagy minden nő ilyen? Sok rosszat hallok a mai nőkről, nagy értéknek tartom, de már nem szeretem úgy érzem elmúlt minden, ő azt mondja mindig, hogy legyek vele kedves, de már nem megy, nem bírom kimondani h hiányzol kedvesem úgy tiszta szívből... Mindig volt kapcsolatom és sok nővel voltam már, de mégis azt érzem, ha vele végeznék nem találnék olyan megbízhatót és csinosat mint ő! Szóval totál zavarodott vagyok! Mi lehet a megoldás?

2016. okt. 11. 23:49
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Kötél! Pont van kölcsönbe egy. Lógunk együtt?
2016. okt. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Ne haragudj de te milyen jövőképről beszélsz, mikor már most csalod? És egyértelműen kihasználod, azért vagy vele, mert "úgysem lesz jobb". Jobbat érdemel nálad ez a nő, olyat, aki legalább szereti. Te meg menjél a csajokat hajkurászni... Ja csak azoknak fizetni kéne a nyaralást meg nem az lenne h ÉN ÉN ÉN NEKEM MIT CSINÁL MEG

pffff

2016. okt. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

tenyleg gyoker vagy kerdezo, es meg meg akarod oldani? Ne maaaaar


Hagyd el, neked is jobb lesz meg neki is! De foleg neki ;)

2016. okt. 12. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem is hagyd el, ő jobbat érdemel.
2016. okt. 12. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Leírod, hogy nem vagy szerelmes, már csak nem is szereted őszintén ("úgy érzem elmúlt minden), és 2,5 év alatt már megcsaltad.


Erre akarsz közös jövőt, netalán családalapítást alapozni???


Szerintem keresd meg a gerincedet és a tökeidet, és vállald fel, hogy szakítasz, már csak azért is, mert ha gyerekeket szeretne, neki 32 éves nőként nem annyit számítanak a további évek ebben - a jelek szerint már most halódó, őszinteség helyett kényelemszeretetből fakadó megjátszásra alapozott - kapcsolatban, mint neked 26 éves férfiként.

2016. okt. 12. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Talal jobbat,engedd el.
2016. okt. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azért a kis hölgyet sem kell félteni, olyan hisztiket levág a semmiért, hogy bes***ás pl ha nem vagyunk együtt(mármint külön alszunk) és ha nem hívom 22.00 kor csak 22.10 kor egy óráig nyávog h mit csináltam?!:S Haverok is hallották már amikor rajta van a roham és mindenki csak pislogott h h bírom? :/ Másik hiszti fb n küldött egy autós videót mind1 és én nem reagáltam rá, meg hogy nem küldök neki szerelmes matricákat.......... na
2016. okt. 12. 11:07
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy 32 eves no egyaltalan minek all le egy 26 eves gyerekkel?


Legyszives hagyd ott, szivesen atveszem.


Viccen kivul, sztem gyereket meg hasonlokat ne tervezz vele, keress egy korodbeli csajt es hagyd h o talaljon maganak egy vele egy szinten levo pasit.

2016. okt. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!