Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom önző vagy érthetetlen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom önző vagy érthetetlen?

Figyelt kérdés

Együtt élünk barátommal nekem suli és munka mellett sokkal több az elfoglaltságom.Ő nem tud főzni,tulajdonképpen nem is akar megtanulni,abban nőt fel hogy otthon ezt anyukája csinálta.Kiszolgálta apukáját.

Én szoktam főzni,heti 2 alkalommal,többre nincs időm.Veszekedtem már vele azért ha már sokkal több ideje van,legalább megtanulna főzni,azt mondja őt ez nem érdekli.Vagy vállalna be valami pluszt.

A legnagyobb baj az,ha vitatkozom hogy tegyen meg dolgokat,rögtön vissza kérdez,én mit teszek meg érte.

Ez nagyon zavar,csak akkor akar segíteni nekem,ha látja én is teszek érte.Önmagában megérteném hogy egy kapcsolatban mindkét fél segíti a másikat.

De nem tartom normálisnak ezt a férfias hozzá állást hogy csak akkor segít ha előbb én neki.Vagy akkor sem.

Nem kellene lennie egy férfiban a nő felé több önzetlenségnek? Vajon nem ért engem,esetleg ennyire önző?

Segítsetek!


2016. okt. 12. 08:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki, ez egy önző féreg
2016. okt. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Engem anno az apám szekált h soha ne csinálok semmit. Készíttetem egy táblázatot. Fejlécben a házimunkák voltak, ahányszor megcsinálta, behúztam egy függőleges-t az adott helyre. Bármikor beszólt csak rámutattam a táblázatra.


A nagyobb hatásfok érdekében odaírhatod a nevét a tied alá h lássa a különbséget.

2016. okt. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Költőnő? ***** válasza:
100%
Önző. És valszeg aligha fog változni. És nem nem érti, hogy miről hadrikálsz neki... nem is akarja.
2016. okt. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

A táblázat dolog és felírása annak ki mit csinált nálunk szerintem értelmetlen.Ugyanis ő abban nőtt fel hogy a nő végzi a házimunkákat.Apukáját teljesen kiszolgálták otthon,igaz apukája azért jobban keresett.

Múltkor is az volt furcsa nekem hogy elvállaltam egy időnkénti gyerekfelügyeletet még pluszban,mire ő mondta mennyire sajnál hogy ennyi dolgom van.

Ennek ellenére nem segít otthon,és elnézi hogy főzzek még rá is,igaz azért nem reklamál hogy csak ritkábban teszem.

2016. okt. 12. 09:13
 5/17 anonim ***** válasza:

Önző ha semmiben nem segít, mondom ezt úgy, hogy én sem a házimunkát, a főzést meg pláne ki nem engedem a kezemből.De jóval idősebb vagyok mint te.(gondolom, mivel még tanulsz)

De önző, és egyben bunkó a hozzáállása.

2016. okt. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy a hülye hogy nem dobod ki a francba ezt a parasztot!

A párod? Ez csak egy kretén aki kihasznál téged!

2016. okt. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Láthatóan nem ért a szóból, és nem támogat téged. Megszoksz vagy megszöksz. Én a helyedben az utóbbit választanám.
2016. okt. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

"...rögtön vissza kérdez, én mit teszek meg érte."


És amikor mondjuk azt mondod, hogy pl. főzöl hetente kétszer (feltehetően nem csak magadnak, hanem neki is), akkor mit mond?


Takarítás, mosás, vasalás, bevásárlás stb. - ezek közül mi az, amit ő csinál?

2016. okt. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

minek főzöl neki is? :D


vegyél magadnak kaját valahol és ne főzz. vagy főzz egy adagot és edd meg rögtön. ne szolgáld már ki ha ő belesz-rik az egész kapcsolatba.

2016. okt. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Élelmiszerboltba szokott velem jönni elég gyakran,de hányszor elmondta már ez mekkora segítség.Nekem olyan mintha úgy érezné ezzel le is tudott minden segítséget kapcsolatunkban.És képes úgy megmagyarázni hogy néha magam sem tudom melyikünknek van igaza.Nekem nem jó így az biztos.
2016. okt. 12. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!