Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet visszahozni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet visszahozni a szenvedélyt?

Figyelt kérdés

11 éve vagyunk együtt. Havonta 1-2x szeretkezünk. Csodálatos mindig. De nálam nincs vágy. Felé nincs. Alapból van. Van férfi akire ha ránézek még a lélegzetem is elakad. Félremenni nem akarok.


Szeretem a férjem. Ha ránézek vonzónak látom,de nem vonzódom hozzá szexuálisan.Ha hozzámér,akkor sem. Nagy ritkán fel tud izgatni,és akkor,mint írtam,csodálatos. Nem arról van szó h elhidegültünk,minden másban jól megvagyunk,nem öljük egymást,nem csalt meg,én sem csaltam meg,egyszerűen nem megy a szex.


közben meg a vágytól magától már megbolondulok,de hiába van itt mellettem,nem tudom átvinni rá a vágyat.. nem tudom hogy fogalmazzam meg..:( kielégületlen vagyok,ő is... én az egyik szobában maszturbálok,ő a másikban.. próbáljuk megbeszélni,nem megy.. menjünk szakemberhez? de vissza lehet ezt hozni? vagy ez a normális ennyi idő után? én arra vágyom,h a férfi aki mellettem van megőrüljön a vágytól ha rám néz,de azt érzem ő nem engem kíván,hanem a szexet,és én vagyok itt... nem arra vágyom h teleszórja rószaszirmokkal az ágyat,de arra semh az legyen a felvezetés,h: este lesz valami? vagy hogy nem tudom úgy átölelni h ne tegyen rögtön utalást arra h szexeljünk. megértem valahol,hisz nem kap semmit,de így meg nekem nem megy,ördögi kör...:(


fiatalok vagyunk még,30-as pár... nem akarok így maradni.. kezdem megérteni azokat,akik szeretőt tartanak,de én nem akarom,viszont mivel évek óta nem érzem a szenvedélyt a részéről,tartok tőle,h egyszer csak elcsábulok,h legalább egyszer érezzem újra milyen is az őrjítő vágy..


2016. okt. 12. 10:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kis kreativitás kell nektek!

Menjetek el egy szexshopba, vásároljatok be különböző játékokat, próbáljátok ki, játszatok szerepjátékot, társasjátékot, vegyél fel valami szexi vagy extrém fehérneműt stb.

Nálunk pl, amikor kezd laposodni a szex, elővesszük az érzékek kertje nevű társasjátékot (netről ingyen letölthető, csak ki kell nyomtatni), és órákra elvagyunk vele. Nagyot szokott dobni a szexuális életünkön.

Tegyetek érte, hogy működjön, próbáljatok ki új dolgokat, ne csak üldögéljetek a langyos vízben a csodára várva.

Ha megtettetek minden tőletek telhetőt, és akkor sem működik, utána érdemes lehet szakembert felkeresni, ha tényleg úgy igazán mindketten komolyan gondoljátok a dolgok rendbehozását.

2016. okt. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
sehogy,talán el kéne válni,ami nem megy nem kell eröltetni,ez igy nem jó senkinek.
2016. okt. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szoktatok kizárólag kettesben lenni?Mármint nem tudom van-e gyermek.

Menjetek el valahova ketten egy hétvégére, mintha újra randiznátok.Csípd ki magad, szexi fehérnemű, engedd hogy újra elcsábítson.

2016. okt. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És még valami, amit első válaszoló is írt.Szexshopban sok olyan dolgot találhattok, ami feldobja az együttlétet, illetve meghozza a vágyat.
2016. okt. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez nekem annyira de annyira felfoghatatlan hogy, hogyan lehet az, hogy minden stimmel köztetek, van szexuális vágy is és mégsem kívánod? Kb a tesóddal is élhetnél. Van bármi más intimitás köztetek? Ölelés, csók stb? Ráadásul ilyen fiatalon. Mi 10 éve vagyunk együtt, persze munka meg egyebek mellett nem megy ugyanúgy, de heti 2-3 szex megvan, én még mindig kívánjuk egymást. Nem tudom felfogni hogy ha ennyire kielégületlenek vagytok, hogy nem lesz kedvetek inkább egymással szexelni. Biztos hogy más gond is van.
2016. okt. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz helyzet, de nem megoldhatatlan.

Kérlek, idézd fel, milyen volt a kapcsolatotok elején, amikor még megvolt a tűz, a vágy, a bizsergés...

És akkor most azt is, hogy mit tettetek ezért. Nyilván az elején, ahogy általában lenni szokott, randiztatok, egymás kedvében jártatok, flörtöltetek, üzeneteket küldtetek egymásnak, sokat beszélgetettetek, mert kíváncsiak voltatok arra, hogy mi jár a másik fejében.

A vágyat a körülmények teremtik meg, az, ahogy a két ember működteti a kapcsolatát.

Sose értem, hogy várhatja el valaki, hogy ha belekényelmesedik a kapcsolatba, akkor még mindig automatikus legyen a tűz...


Ha legközelebb megkérdezi, hogy "lesz este valami?", mondd neki, hogy lesz... ha kihozza belőled addigra a vadmacskát. Ha újra udvarol, randizik veled, ha meghódít. És persze fordítva is igaz: neked is törekedned kell arra, hogy újra elcsábítsd!

Szerintem ne a szexszel kezdjétek... itt most nem a fehérnemű, meg a játékszer segít elsősorban (az majd később jön jól). Újra kellene építeni a kapcsolatot az alapoktól.

2016. okt. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szexbe kell új dolgokat belevinni. Pl nyilvános helyen csinálni :D utazgatni, szerepjáték stb..


Vagy nyitott kapcsolat akár, szigorú szabályok szerint.

2016. okt. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!