Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a titka annak a nőnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a titka annak a nőnek, akit a pasik minden egyes hibájuk (megcsalás, hiszti, verekedés, stb) ellenére szeretnek?

Figyelt kérdés
És miért van az, hogy másokat ugyanez(ek) a férfi(ak) a legapróbb hibák (elfelejt venni valamit, nem akar elmenni vele valahova, stb) már leszidják, megcsalják, elhanyagolják, kidobják?

2016. okt. 12. 12:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem ezeket a nőket kérdezed, vagy az őket elviselő pasikat?


Egyébként többnyire az a titka, hogy az adott férfi fülig belezúg, és elég sokat elnéz neki csupán azért, hogy ne szakítson vele.

Aztán tanul a saját hül.yeségéből, és legközelebb már nem fogja hagyni, hogy más nő a lábát törölje bele.


Jó esetben az emberek hajlamosak a tanulásra, és orbitális hibát egyszer követnek csak el, aztán tanulnak belőle.

És sajnos azt kell hogy mondjam, hogy erre egyes nőtársaim egyáltalán nem képesek, és nem csak egy, hanem gyakorlatilag az összes pasijuknak hagyják, hogy pocsékul bánjanak velük. Nem tanulnak semmiből.

2016. okt. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Pasikat kérdeztem, azt mondták, hogy nem tudják, egyszerűen szeretik a nőt...ezért nem értem.

Szerintem senkinek nem szabad eltűrnie, hogy a másik megalázza, én már a legkisebb beszólásnál is reagálok, hagytam már el pasit mert bunkózott.

2016. okt. 12. 13:02
 3/24 anonim ***** válasza:
Mert talán szerelmesek belé...
2016. okt. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Az ember tudattalanul "ismerős" mintát választ, akkor is, ha nem érzi jól magát benne, az ismeretlennel pedig nem tud mit kezdeni.

Ha egy férfi (vagy nő) abban szocializálódott, hogy mindenért őt hibáztatják, érzelmileg zsarolják, stb., akkor ilyen társat választ automatikusan. Ezt a tudattalan irányítja, ne keress rá racionális magyarázatot. Az ilyen sémákat csak hosszas és alapos önismereti munkával lehet felülírni.

2016. okt. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
4-es, ugye ez nem komoly? :D :D :D Ne higyj a csernus féle agylágyításban mert lövése nincs a dolgokról. Miért keresne valaki olyan kapcsolatot ahol bántják? :D Még ha tudat alatt is? Én pl mindig is olyan valakit kerestem, aki tisztel, becsül, szeret, tehát nem bánt semmilyen mértékben. Tudat alatt is abban reménykedtem, hogy a következő majd a férjem lesz és örökké együtt leszünk (persze senkit nem sokkoltam ezzel:D).
2016. okt. 12. 13:15
 6/24 A kérdező kommentje:
Én csak azt nem értem, mi mozgatja a pasikat amikor a rossz nőnek mindent megbocsátanak? :D És mivel vívhatja ki ezt egy átlagos, normális nő?
2016. okt. 12. 13:17
 7/24 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet kivívni....vagy beléd szeret valaki vagy nem.
2016. okt. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Azt nem akarom elhinni hogy a szerelem ennyi mindent legyőz. szerettem én is iszonyatosan, de nálam is volt határ.
2016. okt. 12. 13:30
 9/24 anonim ***** válasza:

Persze mindenkinél van határ...csak nem mindenkinél ugyanott. Egyszer úgyis elszakad a cérna.

Örökkévalóságig senki nem viseli el ezt a viselkedést maximum amig el nem múlik a rózsaszín köd.

2016. okt. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

# 5: nem Csernustól tanultam pszichológiát...

Ugyanakkor az a tapasztalatom (sokaknál), hogy az önismereti munka tényleg feltárja a párkapcsolati választásaik tudattalan hátterét, és megváltoztatja a preferenciákat.

Írod: olyasvalakit kerestél, aki tisztel és megbecsül. Mégsem sikerült... Ilyenkor érdemes feltenni a kérdést, hogy vajon miért nem.

2016. okt. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!