Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek? Mi ez?

Figyelt kérdés

41 évesek vagyunk, másfél éve vagyunk se veled-se nélküled kapcsolatban. Én szerelemmel ő bevallottan nem- azt mondja nem akar kapcsolatot. Egy féléves szünet után újból összejöttünk kiderült, ő elhatározta hogy még egyszer az életben szerelmes lesz /xd/, túl egy jó xar házasságon meg pár rövid távú kapcsolaton. Viszont szeret engem mint nőt, mondja is, érzem is. Most akkor mi ez azt mondta ha szerelmes lesz lelép /nem így/..hát köszi:( Miért nem becsüli meg a tartós kapcsolatot még járni sem akar velem csak a szex megy, nincs velem baj jól elvagyunk..régen az volt a baja hogy "nem hagyok neki levegőt" /ha mindennap hívtam/ meg ha a haverjával van akkor zavarok. Eskü már arra is gondoltam meleg /vannak ilyen célzásai/..


Ti mit tennétek hagyjam a fenébe?? Ha hagyom akkor keres, nagyon féltékeny /közben volt másik, rövid kapcsolatom/, teljesen úgy viselkedik mintha a tulajdona lennék..érzelmileg nagyon labilis, depresszív személyiség amúgy bár nagyon okos. Kicsit olyan mintha autista lenne!!..

Tényleg nem tudom mit tegyek mert 1.szeretem 2: ő is 3:lehet csak a bizalmát kellene elnyernem mert folyton azt hajtogatja hogy csak a pénzére utazunk mi nők aztán otthagyjuk../mint az exe/, nade:( Ha nem tudnám hogy nincs azt hinném van valakije és csak "lebegtet" hogy legyen valakije.. előre köszi a válaszokat bármi legyen is.:)


Ha valaki volt hasonló helyzetben mit tett, mi lett a vége, stb.. én vagyok túl szerelmes és hagyni kéne a francba??:(.. Köszi. Ja, nő vagyok. /41/

Közben lehet megszűnik az állása és pont most hagyjam ott. És hogy lehet valaki ennyire hülye hogy inkább éhenhal mintsem kapcsolatba lépjen valakivel? :P Se ronda, se hülye nem vagyok. Bár mostanában kicsit megszelídült ilyen téren mintha kezdene felnőni de basszus, 42 éves lesz.:)


2016. okt. 12. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Biztos az, hogy te 41 éves vagy? Ha igen, akkor könyörgöm próbálj meg végre felnőttként viselkedni, és olyan emberekkel körülvenni magad, akik szintén azok. Nem kell karót nyeltnek lenni, de a fogalmazási stílusod valami katasztrófa. Mintha egy csiripelő kis 15 éves tini lenne, akitől már zsong az ember feje.


Egyébként hagyd a francba. Dugni jó vagy, másra nem kellesz neki. Legyen némi tartásod. A biroklása pedig ne tévesszen meg, attól még nem szeret, nem vesz komolyan, és nem akar kapcsolatot tőled. Csak nem szereti, ha más is játszik a játékaival.

2016. okt. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bizti, 1-es. Annyi vagyok. 16 éves koromban ismertem meg a férjem és 20 évig éltünk együtt. Szeretek neten csiripelni igen :)) ! Köszi a választ tudom hogy hülye kérdés de tényleg nem tudom mit tegyek.Minden másban határozott vagyok de ez most valamiért nem megy...
2016. okt. 12. 14:56
 3/5 anonim ***** válasza:

39 éves elvált, független nő vagyok.


Ne haragudj, de sikítva menekülnék abból a kapcsolatnak sem nevezhető valamiből, ahol a férfi az arcomba vágja, hogy nem akar kapcsolatot, nem szeret, de a szex jó- már ha egyébként te is egyenrangú PÁRkapcsolatra vágysz.


Hiába 41 éves, ha nem viselkedik éretten, gyakran ez nem korfüggő.


A kérdésed másik oldal: értékeld már te is magadat egy kicsit többre, minthogy alkalmi ágybetétje legyél valakinek. Mi az, hogy "inkább éhenhal mintsem kapcsolatba lépjen valakivel"? ugye azt te sem gondolod komolyan, hogy attól jó lenne a kapcsolatotok, ha még pluszban az egzisztenciális nehézségeire is választ keresne nálad?

Mennyire vagy te magad kapcsolatfüggő?

Miért kellene veled MARADNIA, mert éppen állás fog keresni? A kettő semmilyen módon nem függ össze.


Úgy tűnik, más-más elképzeléseitek vannak egy kapcsolatot illetően. Ha megbeszélni nem tudjátok, de neked problémát okoz, akkor változtatni kell.

Neked. mert neki nyilvánvalóan kényelmes, hogy loholsz utána.


Magadat tedd rendbe.

Biztosan rá vagy szorulva egy ilyen felemás kapcsolatra?


Én nem lennék ebben senki partnere, mert tartom magam annyira értelmesnek, érettnek és kívül-belül rendben, hogy ne kelljen ilyen alacsony színvonalú, megalkuvó, lenéző "kapcsolatban" tengődnöm.

2016. okt. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2-es, ő is ezt mondja hogy kapcsolatfüggő vagyok. :)

Én tkp.csak arra lennék kíváncsi hogy ilyen létezik?? Nekem eddig normális kapcsolataim voltak /az a kevés/ olyan mint egy rossz vicc. Az elején ráadásul totál szerelmesek voltunk és most is udvarolgat de basszus most már nekem van vele tele a tököm, már bocsánat. Köszi a választ!!

2016. okt. 12. 15:08
 5/5 A kérdező kommentje:

2-e, nem kell velem maradnia /kitartani nem akarok senkit :P xd!/, rosszul fogalmaztam, nézzétek el.., csak tényleg senkije nincs rajtam kívül és panaszkodik hogy magányos!

Van 1-2 barátja, de a testvéreinek is családja van már neki messze élnek a gyerekei ritkán találkoznak.

Egyszerűen nem értem miért makacskodik ennyire tényleg jól elvagyunk. Na mindegy. Majd megoldódik magától ez is mint annyi más már az életemben.

2016. okt. 12. 15:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!