Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, kapcsolatban/házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, kapcsolatban/házasságban miért csak nézitek passzívan azt, ha a párotok egy jó nagy sz. Rkeverő, sz. Métkedő másokkal, legtöbbször nőkkel-lányokkal?

Figyelt kérdés

Nem gondoljátok, hogy majd egyszer veletek is ezt csinálja, illetve akár a jövőbeli közös gyerekkel is? Egyetértetek ezzel a viselkedéssel, tetszik nektek esetleg?

Köszönöm a komolyabb válaszokat :).



2016. okt. 14. 13:17
 1/9 anonim ***** válasza:

????

Ki bántott?

2016. okt. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Senki-senkit, ez egy általános kérdés.
2016. okt. 14. 13:19
 3/9 anonim ***** válasza:

Mé nem tuggyátok leadni azt a sz. Jbab. Szott G. I számot amit tegnap már kértem?! Anyád!


Csá Jáksó

2016. okt. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
# 2: Hát épp ez az, hogy nem egy általános jelenlégről van szó, én legalábbis még nem tapasztaltam soha ilyesmit a környezetemben. Ezért gondoltam, hogy valamilyen egyéni problémád lehet...
2016. okt. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet én sem tapasztaltam soha, nem igazán értem, milyen jelenségről beszélsz.
2016. okt. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én tudom miről beszélsz, és szerintem azért, mert a férfiak nem folynak annyira bele a nők dolgaiba. Nem biztos, hogy észreveszi, hogy a barátnője keveri a trutyit, és egyáltalán nem biztos, hogy érdekli őt. Amíg vele normális, nem fogja zavarni, hogy másokkal hogy bánik. Főleg hogy gyakorlott csajok ezt a párjuk tudta nélkül csinálják.
2016. okt. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
4-es: nem minden és mindenki annyira személyreszabott, olykor ilyen is van. Többieknek köszönöm az eddigi válaszokat.
2016. okt. 14. 14:36
 8/9 anonim ***** válasza:
Az mi az a "métkedő"? Egyébként meg dehogy nézem ölbetett kézzel, igenis teszek ellene.
2016. okt. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez bizonyos intelligencia szint alatt működő dolog, ezért van az hogy vannak akik találkoznak vannak akik nem ezzel a jelenséggel... :D
2016. okt. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!