Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után miért szalad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után miért szalad rögtön más lányhoz?

Figyelt kérdés

2 évig voltam együtt a barátommal, akivel az utóbbi hónapokban már sok a problémánk, össze is vagyok zavarodva, ezért javasoltam neki, hogy kicsit szüneteltessük a kapcsolatunkat, hadd legyek egyedül és gondoljam át, mit akarok. Együtt vagyunk még, csak szünetelünk, de láttam már másnap, hogy ő rögtön megkereste facebookon azokat a lányokat, akikkel az összejövetelünk előtt ismerkedett - tehát akikkel lehet összejött volna, ha én nem jövök. Ez nagyon rosszul esett. Most még bizonytalanabb lettem kettőnket illetően. Szeretem, de ha bármikor tudna helyettesíteni ezekkel a régi lányismerőseivel, akkor nem érdekel. Szerintetek miért keresett rájuk rögtön? Amíg együtt voltunk, nem nézegette őket.

21/L


2016. okt. 15. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:

bizonytalanabb?

Most kéne biztosabbnak lenned abban, hogy vége!Vagy így értetted?

Vagy felejteni szalad vagy felszabadult végre.

2016. okt. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azért, mert mindenki tudja, mit is jelent VALÓJÁBAN az hogy "szüneteltessük a kapcsolatunkat". Olyan, hogy szüneteltetés, de együtt vagytok, valójában nincsen, és legbelül ezzel te is tisztában vagy. És azért, mert lehet, hogy felejteni szeretne, lehet, hogy enyhíteni szeretné a fájdalmát, lehet, hogy már most pótlékot keres.


A többivel kapcsolatban a véleményem:

A "bullshit" jelző nálam villog. Tudod miért? Ha nem érdekelne téged, nem írtad volna ki a kérdést.

"Ez nagyon rosszul esett." -> Szerintem inkább megijedtél, félelem van benned.

"Szeretem, de ha bármikor tudna helyettesíteni ezekkel a régi lányismerőseivel, akkor nem érdekel." -> Kétlem. Nem írtad volna ki a kérdést. Másrészt ebből az jön le, hogy vannak opciói, ha te elhagyod. Függetlenül attól, hogy szeret vagy nem szeret. És most jön a lepontozás, de az igazság az, hogy mélyen legbelül a nők azokhoz a férfiakhoz vonzódnak jobban, akiknek vannak opció. Még ha az agyuk mást is sulykol beléjük, érzelmileg ez az igazság.


A nézegetéssel pedig önmagában még semmi baj.


33F - párkapcsolati és házassági tanácsadó

2016. okt. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valószínű nem akar folytatást, ezért felvette a szálakat, amint lehetőség nyílik legyenek kapcsolati lehetőségei, már tudja mivel feledni a dolgot, az tudod szerintem mit jelent: hogy éppen voltál neki, de már keresi az utódot... Ha kimondjátok hogy vége, ő már ráugrik valamelyikre.

Tapasztalat sajnos.

2016. okt. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!