Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki a csiki, miért alakul ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki a csiki, miért alakul ez ki férfiaknál?

Figyelt kérdés

Megnehezíti a kapcsolatunkat az, hogy a barátom kifejezetten csikis. Az együttléteink után összebújnék vele, és simogatnám még a mellkasát vagy a derekát, de úgy arrébb ugrik, mintha árammal ütném meg...

Napközben ha csak szimplán elsétál mellettem a házban szeretem őt megérinteni, adni neki egy puszit, a puszival nincs gond, de a kezeimet kötözzem hátra... komolyan?... ez olyan rossz nekem.

Nekem lelkileg jól esik ha megsimogathatom a párom, és nem az, hogy folyamatosan hárít meg rángatózik, meg panaszkodik, hogy neki ez rossz, mert csikis...


2016. okt. 15. 13:34
 1/2 anonim ***** válasza:

ú de iimádok csikizni.


Viszont ez nem csak férfiaknál alakul ki, van aki érzékenyebb bőrfelülettel rendelkezik, van aki nem.

2016. okt. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én elég immúnis vagyok rá, egyedül a s-gg-m ami rohadtul érzékeny erre, órákig röhögök utána, de úgy, hogy azt se tudom már, hogy hol vagyok...
2016. okt. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!